160 minut

1. semifinále

Obsah dílu

The Sound of Beauty — Ronela Hajati - Sekret — Citi Zēni - Eat Your Salad — Monika Liu - Sentimentai — Marius Bear - Boys Do Cry — LPS - Disko — Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія) — Intelligent Music Project - Intention — S10 - De diepte — Zdob și Zdub a Advahov Brothers - Trenulețul — Maro - Saudade, saudade — Mia Dimšić - Guilty Pleasure — Reddi - The Show — Lumix feat. Pia Maria - Halo — Systur - Með hækkandi sól — Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together — Subwoolfer - Give That Wolf a Banana — Rosa Linn - Snap — Dardust, Benny Benassi a Sophie and the Giants - Horizon in Your Eyes, Satisfaction a Golden Nights — Pocta Raffaelle Carrà — Diodato - Fai rumore — Vyhlášení výsledků

Části dílu

02:39
The Sound of Beauty
    Zahajovací vystoupení
    12:37
    Ronela Hajati - Sekret
      Albánie
      16:43
      Citi Zēni - Eat Your Salad
        Lotyšsko
        20:45
        Monika Liu - Sentimentai
          Litva
          24:51
          Marius Bear - Boys Do Cry
            Švýcarsko
            28:44
            LPS - Disko
              Slovinsko
              32:45
              Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія)
                Ukrajina
                40:27
                Intelligent Music Project - Intention
                  Bulharsko
                  44:28
                  S10 - De diepte
                    Nizozemsko
                    48:28
                    Zdob și Zdub a Advahov Brothers - Trenulețul
                      Moldavsko
                      52:38
                      Maro - Saudade, saudade
                        Portugalsko
                        58:11
                        Mia Dimšić - Guilty Pleasure
                          Chorvatsko
                          62:14
                          Reddi - The Show
                            Dánsko
                            69:21
                            Lumix feat. Pia Maria - Halo
                              Rakousko
                              73:12
                              Systur - Með hækkandi sól
                                Island
                                77:17
                                Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together
                                  Řecko
                                  81:10
                                  Subwoolfer - Give That Wolf a Banana
                                    Norsko
                                    86:32
                                    Rosa Linn - Snap
                                      Arménie
                                      96:11
                                      Dardust, Benny Benassi a Sophie and the Giants - Horizon in Your Eyes, Satisfaction a Golden Nights
                                        Vystoupení v přestávce
                                        101:58
                                        Pocta Raffaelle Carrà
                                          Vystoupení moderátorů
                                          110:23
                                          Diodato - Fai rumore
                                            Vystoupení v přestávce
                                            123:48
                                            Vyhlášení výsledků
                                              Přehrát celé video
                                              Stopáž160 minut
                                              Další díl
                                              2. semifinále

                                              Přehled dílů

                                              3 dostupné
                                              Stopáž160 minut

                                              1. semifinále

                                              The Sound of Beauty — Ronela Hajati - Sekret — Citi Zēni - Eat Your Salad — Monika Liu - Sentimentai — Marius Bear - Boys Do Cry — LPS - Disko — Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія) — Intelligent Music Project - Intention — S10 - De diepte — Zdob și Zdub a Advahov Brothers - Trenulețul — Maro - Saudade, saudade — Mia Dimšić - Guilty Pleasure — Reddi - The Show — Lumix feat. Pia Maria - Halo — Systur - Með hækkandi sól — Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together — Subwoolfer - Give That Wolf a Banana — Rosa Linn - Snap — Dardust, Benny Benassi a Sophie and the Giants - Horizon in Your Eyes, Satisfaction a Golden Nights — Pocta Raffaelle Carrà — Diodato - Fai rumore — Vyhlášení výsledků

                                              10. 5. 2022 na ČT2
                                              Stopáž160 minut

                                              2. semifinále

                                              Alessandro Cattelan - The Italian Way — The Rasmus - Jezebel — Michael Ben David - I.M — Konstrakta - In corpore sano — Nadir Rustamli - Fade to Black — Circus Mircus - Lock Me In — Emma Muscat - I Am What I Am — Achille Lauro - Stripper — Sheldon Riley - Not the Same — Andromache - Ela (Έλα) — Brooke - That's Rich — Andrea - Circles — Stefan - Hope — WRS - Llámame — Ochman - River — Vladana - Breathe — Jérémie Makiese - Miss You — Cornelia Jakobs - Hold Me Closer — We Are Domi - Lights Off — Laura Pausini a Mika - Fragile a People Have the Power — Il Volo - Grande amore — Vyhlášení výsledků

                                              12. 5. 2022 na ČT2
                                              Stopáž230 minut

                                              Finále

                                              Rockin´ 1000 - Give Peace a Chance — Laura Pausini - Benvenuto, Io canto, La solitudine, Le cose che vivi a Scatola — We Are Domi - Lights Off — WRS - Llámame — Maro - Saudade, saudade — The Rasmus - Jezebel — Marius Bear - Boys Do Cry — Alvan and Ahez - Fulenn — Subwoolfer - Give That Wolf a Banana — Rosa Linn - Snap — Mahmood and Blanco - Brividi — Chanel - SloMo — S10 - De diepte — Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія) — Malik Harris - Rockstars — Monika Liu - Sentimentai — Nadir Rustamli - Fade to Black — Jérémie Makiese - Miss You — Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together — Systur - Með hækkandi sól — Zdob și Zdub and Advahov Brothers - Trenulețul — Cornelia Jakobs - Hold Me Closer — Sheldon Riley - Not the Same — Sam Ryder - Space Man — Ochman - River — Konstrakta - In corpore sano — Stefan - Hope — Måneskin - Supermodel a If I Can Dream — Gigliola Cinquetti - Non ho l'età — Mika - Love Today, Grace Kelly, Yo Yo a Happy Ending — Vyhlášení výsledků + vystoupení vítěze na závěr

                                              14. 5. 2022 na ČT2

                                              Eurovision Song Contest 2022 na sociálních sítích

                                              Napište nám