Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Nella 30. 3. 2020 23:12 Reagovat 1 0

  Přesně podle not soros neziskovek. Jako by scénář tohoto pořadu psal Kartous s Feřtekem spolu s lidmi Člověka v tísni. Ti mají za cíl zbavit stát vlivu na vzdělávání. Nechtějí také, aby stát kontrolival výsledky vzdělávání. V podstatě chtějí vychovávat na školách aktivisty - podmínkou je samozřejmě ten jediný správný sluníčkářský pohled na svět. ... Byla zde řeč o svazácích za minulého režimu, přitom dnes existuje novodobá svazácká organizace. Jmenuje se Česká středoškolská unie. ... "Jsme součástí platformy sdružující středoškolské unie z různých koutů Evropy – OBESSU -, která spolupracuje s Evropskou unií, Radou Evropy či s UNESCO " ... je možno vyčíst ze stránek této organizace, která si v současnosti klade za cíl proniknout na co nejvíce středních škol. Stihli organizovat protesty proti Babišovi, Zemanovi a Okamurovi před budovami středních škol (březen 2018), loni demonstrovali proti povinné maturitě z matematiky či za klima. A hádejte, kdo tuto organizaci u nás vytvořil. ... Inu, každá totalita potřebuje mít organizovanou mládež.

 • Havlovy humanitární bombarďáky 22. 7. 2019 08:36 Reagovat 2 1

  Dobrá práce, soudruzi!

  Každá příležitost k vymývání mozků se musí využít.

 • Miloš Šmíd 19. 7. 2019 18:50 Reagovat 1 0

  K prezentaci pořadu Kovy řeší dějiny

  Mně by zajímalo, proč se ptá studentů - copak oni rozhodují o tom, co a jak se bude učit a zda to učitelé vůbec stihnou? Proč anketa (když už anketa = kecání, kecání, kecání ... jako na té prezentaci na Colors of Ostrava, místo toho, aby ČT natočila třeba nějakou sérii dobrých dokumentů na stěžejní témata nejen českých, ale evropských a světových dějin řekněme po druhé světové válce, i když moderní dějiny se počítají spíše od roku 1918 (1917). Materiály i inspirace existuje - nechápu, proč se říká, že materiály nejsou - viz např. http://www.moderni-dejiny.cz/.../evropa-a-svet-po-roce-1945/ Do České televize asi nemá tohle cenu vůbec psát. ČT nám neustále pořád dokola opakuje Nejúspěšnější bakaláře ... apod. zvláště teď o prázdninách. Proč mají všechny!!! televize 4-6 programů, když je nedokážou zaplnit premirérami a stále jen reprízami. Neříkám, že všechny pořady ČT jsou špatné - oproti Barrandovu a typu pořadů: Sázíme redkvičky s Jaromírem Soukupem .... tak je to furt lepší, ale i tak. Srovnejte to třeba s Českým rozhlasem - daleko kvalitnější masmédium. Doufám, že si to Kovy, paní producentka Poláková a pan ředitel přečtou a třeba odpoví - nebo s lidmi na sociálních sítích mají v kodexu ČT zakázáno diskutovat? za případnou odpověď jim předem děkuji.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi