Chance

Chance Ve výchově u Ireny od prosince 2017

Občas je Chance v podezření, že byl v minulém životě býložravcem. Ze všeho nejraději si totiž pochutnává na fialkách. Miluje ale taky dlouhé procházky a svůj pelíšek v České televizi. Je to živé štěně, které by nejraději neustále utíkalo za každým dobrodružstvím. Když se pustí do hry, je těžké ho odlákat a dostat do klidu. Chance si svou vychovatelku Irenu poprvé očuchal v prosinci loňského roku. Od té doby není dne, kdy by byli od sebe.

Izzy

Izzy Ve výchově u Přemka od března 2018

Izzy je štěněcí slečna, která je u nás v České televizi od března letošního roku. Od té doby nelení a každý den si získává nové fanoušky, a to nejen na chodbách televize. Běžně skoro celý den prospí u Přemka v kanceláři a její nejoblíbenější částí dne je obědová pauza. To totiž vyráží s Přemkem nejen na oběd, ale i na delší venčení kolem budovy ČT. Cestu z práce a do práce si během léta zkracují i přívozem mezi Výtoní a smíchovskou náplavkou.

Beatrix

Ve výchově u Markéty od prosince 2018

Trixie je neskutečně veselá borderka. Fenka, která to svému okolí ukazuje každý den-umí se totiž smát. Nejraději ze všeho má společnost dětí a ostatních pejsků. Líbí se jí malé rasy i velká plemena, kamarádit se chce s každým. Její nejoblíbenější hračkou je tenisový míček. V kanceláři hraje klidně i basket, softbal, zkrátka se zapojí do sportu, na kterém právě pracujeme. Velmi dobře se vyzná v prostorech ČT, pozná, kdo je ve které kanceláři a neomylně zamíří tam, kde jsou její kamarádi. Trixie už se za svůj krátký psí život podívala na několik sportovních akcí a byla prvním akreditovaným psem na Mistrovství světa v ledním hokeji.