Benefiční koncert neziskové organizace EDA - S brejlema nebo bez brejlí

Živě: Úterý 22. 11. 2016 v iVysílání

Charitativní koncert na podporu dětí se zrakovým nebo jiným kombinovaným postižením

Hudební večer bude moderovat patronka organizace herečka Jana Plodková a zpěvák Adam Mišík. Koncert se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2 Mgr. Jany Černochové. V průběhu večera zazpívá Juwana Jenkins duety s Adamem Mišíkem, vystoupí Xavier Baumaxa a také kapela United Heads, která zahraje mimo jiné i song S brejlema nebo bez brejlí, podle kterého se jmenuje celá akce. Můžete se těšit také na komediální výstup herce Marka Daniela, originální aukci brýlí Adama Mišíka z jeho vlastní kolekce, soutěž o nejvtipnější brýle z publika či slavnostní křest charitativního kalendáře EDY pro rok 2017, jehož patronem a titulní postavou je právě Marek Daniel. Zážitek z benefičního koncertu a dobrý pocit z podpory činnosti organizace EDA podtrhne nádherný výhled na Prahu.

Finanční pomoc je pro nás nezbytná, podpořit nás můžete několika způsoby:

Jednorázově – ve formě finančního daru zaslaného na náš bankovní účet 241046261/0300

Pravidelně – prostřednictvím trvalého příkazu k úhradě na výše uvedený účet. Částka nemusí být veliká, i menší obnos nám může pomoci

Příspěvek do veřejné sbírky – zasláním daru na transparentní účet, váš dar bude anonymní, na našich stránkách můžete sledovat, že příspěvek dorazil. Své příspěvky můžete zasílat na číslo účtu 2500141992/2010.

Dárcovskou SMS ve tvaru DMS EDA na telefonní číslo 87 777. Cena jedné SMS je 30 Kč, přitom 28,50 Kč plyne na činnost EDA cz, z. ú.

Více se o konkrétních možnostech finanční podpory dozvíte na www.eda.cz/cz/chci-pomoci.

Stopáž241 minut
Rok výroby 2016
 L HD
ŽánrHudba