Jan Mühlfeit

globální stratég, kouč a mentor

narozen 1962

Jan Mühlfeit se narodil v roce 1962 a vyrůstal v Československu, kde vystudoval ČVUT. Později absolvoval exekutivní programy na pennsylvánské Wharton University, londýnské LSE a Harvardu.

Má své osobní poslání: pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě, aby odemkli svůj lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své více než dvacetileté kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích, z toho patnáct let ve vrcholovém vedení firmy. V letech 2007 – 2014 byl v Microsoft Corporation prezidentem pro Evropu. Na základě své globální zkušenosti vytvořil unikátní program, díky němuž lze objevit osobní výjimečnost jednotlivců i týmů, a program k rozvoji pozitivního leadershipu. Jan učí a šíří svoje kurzy po celém světě, a to jak v soukromém, tak i ve veřejném sektoru.

Koučuje vrcholové manažery z mnoha zemí a kontinentů a úzce spolupracuje s nejlepšími univerzitami na světě, jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College, Harvard či Fletcher School. Je vyhledávaným globálním spíkrem na konferencích významných institucí, např. Světového ekonomického fóra, Evropské komise, OECD a MCE. Během své kariéry poskytl rozhovory CNN, CNBC, Bloomberg, New York Times, Washington Post, Financial Times, WSJ nebo La Tribune. V letech 2008 – 2010 byl moderátorem pořadu Rendez-vous na ČT24. Nyní moderuje program v Rádiu ZET „Myšlení 1. ligy“ a pořad „Skrytý potenciál“ na ČT2.

Odkazy

Fotografie