iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 3. 2020
18:00 na ČT2

1 2 3 4 5

14 hlasů
48892
zhlédnutí

Cizí země

Ivana Čílová, vnučka jednoho z našich významných legionářů a později generála Československé armády, se vypravila po stopách dědečka. Ruský dokument

44 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Luba 4.4.2020 7:44 (!) reagovat 5 + - 0

První pravdivý ruský dokument o našich legionářích

V soudobém Rusku bohužel oprašují staré bolševické lži a mytologii, a pravdivé dokumentární filmy, které je narušují, jsou nežádoucí. Nutno poděkovat autorům za osobní statečnost a zaujetí, se kterým tento potřebný film natočili. Státní propagandistická putinská televize samozřejmě nic takového neuvedla a neuvede. Film se promítal jen na festivalech pro úzkou skupinu zájemců.

František Šipr 5.4.2020 13:58 (!) reagovat 0 + - 0

re Luba

Vážená Lubo, rozumím proč rodiče a rodáci po roce 45 říkali: ještě jednu okupaci /tu německou / bychom přežili , ALE další osvobození už néé. Jsem rád, že u nás v Brně už není náměstí Rudé armády a na něm už není "sněhurka a sedm trpaslíků" , oficiálně "Komunisté". Mám to Moravské náměstí mnohem raději. Taky rozumím významu nadávky "bolševik", a chápu hokejisty v čele s Jožem Golonkou proč se bránili nadávce "fašísty" slovem bolševici.

Související