iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 6. 2009
06:59 na ČT2

1 2 3 4 5

62 hlasů
3021
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s cestovatelkou Lenkou Klicperovou! Soutěžní otázka, přehled tisku, reportážní pozvánka na Mezinárodní folklorní festival Strážnice, beseda s Lukášem Kolíbalem o festivalu Reggae Ethnic Session, hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ, seriál hudebních nástrojů: Beatbox, hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ.

 • Dětská půlhodinka

  2 do playlistu

  Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: Co víte o Africe?, reportáž o zvířatech, která pomáhají léčit v Ústavu sociální péče Kociánka, povídání s ředitelem Kociánky Jiřím Podluckým o prvním ročníku Her handicapovaných talentů.

 • Čas pro VIP hosta

  3 do playlistu

  Čas pro VIP hosta
  Výsledky bleskové soutěže pro děti, beseda s cestovatelkou, fotografkou a šéfredaktorkou časopisu Lidé a země Lenkou Klicperovou o cestách nejen do Afriky, hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ.

 • Na embéčku kolem světa

  4 do playlistu

  Na embéčku kolem světa
  Hlavní host Dobrého rána Lenka Klicperová odpovídá na divácké otázky na chatu, beseda s Michalem Vičarem, který s Martinem Beťkem absolvovali cestu "Na embéčku kolem světa", reportážní pozvánka na "Loučení s Venušemi" v brněnském Anthroposu, hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ.

 • Cestovatelé

  5 do playlistu

  Cestovatelé
  Hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ, výsledky divácké soutěže, beseda s cestovatelem a fotografem Jaroslavem Jindrou o cestování s Lenkou Klicperovou a dalších připravovaných cestovatelských cílů, hudební ukázka: Prince Alfredo and the Warriors ŽIVĚ.

Přehrát vše

Související