iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 10. 2009
21:25 na ČT1

1 2 3 4 5

286 hlasů
178768
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Miro Žbirka — Edita Brychta — Václav Popilka

41 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Miroslav Žbirka

  3:25 do playlistu

  Miroslav Žbirka
  Zpěvák Miroslav Žbirka neustále přichází s novými hity a v těchto dnech vyrazil na turné ke své další desce. Zavzpomínal na Zlatého slavíka v roce 1982, kdy porazil Karla Gotta a přerušil tak sérii jeho vítězství. Jana Krause zajímalo, jak tato událost změnila jeho život, kdo ho přivedl ke kytaře a zpívání a při jaké příležitosti se seznámil se svojí ženou.

 • Edita Brychta

  22:28 do playlistu

  Edita Brychta
  Herečka Edita Brychta se narodila v Československu, ale do školy zde chodila pouze jeden jediný den. Pak s rodiči emigrovala, vystudovala herectví v Anglii a v současné době žije ve Spojených státech. Do Čech se vrací velmi ráda a nejen kvůli práci. Kromě herectví miluje Edita plavání a má za sebou fascinující sportovní úspěchy, které jistě diváky překvapí.

 • Václav Popilka

  32:54 do playlistu

  Václav Popilka
  Vzpěrač Václav Popilka je živým příkladem pořekadla „ve zdravém těle zdravý duch“. Nedávno oslavil osmdesáté narozeniny a po čtyřiceti letech se znovu vrátil ke svému koníčku. Kromě fyzické kondice překypuje i záviděníhodným optimismem a Janu Krausovi předvedl svůj vzpěračský styl přímo v pořadu Uvolněte se, prosím.

Přehrát vše