iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 10. 2008
22:35 na ČT1

1 2 3 4 5

223 hlasů
105448
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

František Novák — Tereza Voříšková — Jaroslav Kmenta

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Richard 6.9.2012 15:45 (!) reagovat 1 + - 2

Je úžasná

Je úžasná, veselá, krásná, skromná a prostá..vůbec na nic si nehraje, prostě je celkově přirozená, ani se nemaluje, nelakuje nehty, nenosí naušnice atd. vůbec to nepotřebuje...kdyby takových žen bylo víc..

MR 19.8.2012 0:26 (!) reagovat 2 + - 0

...

Rychle odsoudit umí každý, ale podle mě opravdu jen trpěla trémou. Lidi neblázněte, co by jste říkali ve svých 19-cti letech zkušenému herci J. Krausovi, který je velikou osobností českého filmu vy?? Navíc ji bombardoval otázkami ze soukromí, a na to se velice špatně odpovídá. Jednoduchá slečna Voříšková rozhodně nebude, studuje "konzervu" a velice přesvědčivě hraje.
Je smutné, jak málo stačí našim krajanům k unáhleným závěrům. A to jak tu nějáký hlupák napsal,že by bylo lepší aby to ve 120km/h narvala do stromu, než aby jezdila to je vrchol... Závist? Prostě si jen dělala legraci a mimo to, lepší když do mě nabourá Tereza ve 20km/h a zasmějeme se tomu, než když do mě vlítne dotyčný hlupák v oněch 120km/h protože si myslel že je bezchybný a úžasný řidič že? :-)

Přeji všem diskutujícím mnoho šťastných kilometrů, a krásný den :-)
PS: Nic ve zlém :-)

Tomáš 9.8.2011 21:15 (!) reagovat 3 + - 0

Tereza Voříšková

Terezka je opravdu velice talentovaná a hezká herečka, která je určitě jednou z největších nadějí českého filmu. A to, že při rozhovoru občas zadrhla, či řekla něco nepříliš češtinského snad jde přehlédnout. Vždyť jí bylo devatenáct let a takových talkshow jako tato asi moc za sebou nemá. Určitě musela být dost nervózní. Moc jí držím palce.

Petra 28.7.2010 16:38 (!) reagovat 2 + - 5

Petra

jejda, slečna Voříšková je opravdu velmi nezralá, teda pokud její odpovědi nebyly druhem humoru

-ROOKiE- 24.6.2009 18:58 (!) reagovat 1 + - 4

Tereza Voříšková...

Ano, líbí se mi jako herečka a slečna :-D ale doma bych ji nechtěl. Její herecký výkon patří mezi ten český teenage lepší, ale ... velké ALE ! Potom co předvedla v Uvolněte se prosím ... u mě děsně klesla. Ačkoliv je milá, přirozená, upřímná ... a hezká ...vypadá to, že je na druhou stranu trochu nevybavená do života (ach ty rodičové). "Trochu" nepraktická, naivní a vypadá to, že i jednodušší ... mno, každý je nějaký, je mladá, může z toho vyrůst, nabrat zkušenosti, ale obávám se, že se tak asi nestane ... Kéž bych se mýlil ! přesto jsem to ve filmech u ní nepoznal, takže umí hrát poměrně přesvědčivě. Chudák Kryštof Hádek, asi mu to lítání kolem ní za to stojí ...

Petr Široký 24.5.2009 16:57 (!) reagovat 1 + - 5

Paní klobouková

Tereza Voříšková by si buď měla zaplatit hodiny autoškoly, nebo osobního řidiče. Když někdo jezdí 20 kilometrů a neustále bourá, pak jsou tu pouze tyto dvě možnosti. Vlastně ještě třetí, kterou bych obvzlášť doporučoval, protože na mě působí jako Nanyna, tedy nabourat do stromu v rychlosti 120 km/hod a bude klid. Dřív než narazí do někoho.

Teranex 6.6.2009 3:22 (!) reagovat 3 + - 7

Tereza Voříšková...

...je predevsim a hlavne... fakt hodne jednoducha...

TK421 23.6.2009 20:36 (!) reagovat 1 + - 6

True

Pravda

Související