iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 10. 2008
22:35 na ČT1

1 2 3 4 5

223 hlasů
105448
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

František Novák — Tereza Voříšková — Jaroslav Kmenta

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • František Novák

  4:12 do playlistu

  František Novák
  František Novák může být charakterizován jako světoběžník, ale především jako člověk, který zná neuvěřitelné množství slavných lidí. Například u papeže Jana Pavla II. byl na audienci celkem pětadvacetkrát. V roce 1947 se dostal do světa a začínal s jednou librou a deseti šilinky v kapse. Kam to dotáhl a co obnáší život světoběžníka, vyprávěl nad výběrem svých oblíbených fotografií.

 • Tereza Voříšková

  16:28 do playlistu

  Tereza Voříšková
  Tereza Voříšková je krásná a talentovaná mladá herečka, proto Jana Krause zajímalo, zda často navazuje během natáčení romantické vztahy. Povídali si i o vztahu současném, jaká je Tereza partnerka, jaký má postoj k domácím pracím a jakou důležitou radu jí dala do života babička.

 • Jaroslav Kmenta

  31:28 do playlistu

  Jaroslav Kmenta
  Novinář Jaroslav Kmenta v současné době pracuje na 2. dílu knihy Kmotr Mrázek, kterou se dostal pod pokličku české politické scény a organizovaného zločinu. Zveřejněné informace zatím nemají žádný dopad. Jaroslav Kmenta ale nepřestává věřit, že i u nás se dočkáme běžné zahraniční praxe, kdy politici na základě zveřejněných usvědčujících informací z politiky odchází.

Přehrát vše

Související