iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 3. 2008
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

130 hlasů
95088
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Milan Lasica — Olga Zubová — Jiří Zíka

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Milan Lasica

  3:48 do playlistu

  Milan Lasica
  Herec Milan Lasica vede své vlastní divadlo v Bratislavě. Raději, než filmy točí, na ně chodí do kina a stejně jako Jan Kraus je všude zbytečně brzy. Jiní tuto vlastnost považují za přednost, on sám za chorobu. Pokud Vás zajímá, jaký je nejlépe strávený den podle Milana Lasici a jak se mu podařilo proniknout do tajů moderní techniky, sledujte další díl pořadu.

 • Olga Zubová

  19:18 do playlistu

  Olga Zubová
  Poslankyně Olga Zubová se stala mediálně sledovanou především kvůli své neúčasti při nedávné volbě prezidenta. Jana Krause zajímalo, jak to celé vlastně bylo a jaká je v tuto chvíli situace ve straně Zelených, kde společné rozhovory koordinuje mediátor. K Olze Zubové se však váže ještě jedna záhada, která Jana Krause velmi zajímala, a sice, kdo je vlastně její manžel?

 • Jiří Zíka

  33:11 do playlistu

  Jiří Zíka
  Psycholog Jiří Zíka je hypnotizér a Janu Krausovi se pokusil vysvětlit využití hypnózy v praxi. Příklady z jeho dlouholeté praxe byly téměř neuvěřitelné. Kromě suché teorie se pan Zíka dostal i k praktické ukázce uvedení do hypnózy, na tu ale během představení zřejmě nebyla ta správná konstelace. Nebo mu bylo vybráno nevhodné médium?

Přehrát vše

Související