iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 6. 2016
12:45 na ČT2

1 2 3 4 5

6 hlasů
30229
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Ford Dakota – pickup, který projede všude

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mini Cooper S

  1:21 do playlistu

  Mini Cooper S
  Mini Cooper S. Sice maličký, ale vůbec žádný chcípáček, jak říká Petr. Dvoulitr a 192 koní, co si tak krásně uplivnou do výfuku. Interiér překvapivě bytelný a se spoustou místa. A dobře ujetý design. Což dokládá animace rybičky na přístrojovce, která vám radí při ekologické jízdě. Jakmile přepnete do režimu sport, z kapříka je žralok. Pak se drží asfaltu a jede jak na horské dráze.

 • Volkswagen Tiguan

  6:18 do playlistu

  Volkswagen Tiguan
  Volkswagen Tiguan. Aleš odhaduje, že tohle auto bude mít hodně podobného s připravovaným kodiakem od škodovky. Prodává se od roku 2007 a patří mezi nejprodávanější SUV vůbec. Tiguan neprošel faceliftem, ale je úplně jiný. Je delší, má větší rozvor a je nižší. Bohaté jsou možnosti vybavení a nastavení. Kufr je o 50l větší než byl, práh je níž. U Tiguanu se nabízí 8 druhů motorů, Aleš zkoušel dvoulitrový diesel. Sprinter to není, ale spotřeba je příznivá.

 • Továrna Nošovice

  12:40 do playlistu

  Továrna Nošovice
  Aleš s Petrem natočili v továrně v Nošovicích ještě jednu zajímavost. Místo, kam se hned tak někdo nedostane – a to je jízdní zkouška nových aut. Než se vyjede, musí se ale všechno znovu překontrolovat, slícování karosérie, elektroinstalace a pak taková malá STK. A následně teprve přijdou testovací jízdy na okruhu. Zkouší se nejen na rovném povrchu, ale i na nerovnostech nebo kopcích.

 • Dodge Dakota

  18:24 do playlistu

  Dodge Dakota
  Dodge Dakota z devadesátých let, tváří se jako typ sport. Má 184 koní, což na tuhle obludu není zrovna moc. Naštěstí je auto docela lehké. Stejně ale spapá 20 litrů. Majitel si pickup upravil podle svého, jak sám říká – učesal. Řazení manuál, pro ameriku nezvyklé. Zvuk si Petr pochvaluje.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související