iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 6. 2016
12:25 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
21821
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Tudor - škodovka jen pro vyvolené

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Golf GTI

  1:25 do playlistu

  Golf GTI
  Ospojlerovaný Golf je většinou GTI, už jich jezdí dva miliony. Tak co ten nový? No, je to nadupaná potvůrka, která brnká Petrovi na emoce a ponouká ho – přidej. Zavřeli jsme kousek silnice, aby si zkusil vymáčknout z Golfu, co to dá. Parádně drží stopu, technické podrobnosti si vychutnejte přímo v testu.

 • Škoda Tudor

  8:17 do playlistu

  Škoda Tudor
  Škoda Tudor. Dvoudvéřové autíčko z doby totáče vůbec nevypadá, že by bylo něčím zvláštním. Jenže v padesátých letech si ho opravdu nemohl koupit obyčejný člověk. Bylo na vývoz a nebo pro podniky. Aleš vyzkoušel, jak se s ním těm vyvoleným jezdilo.

 • Audi A8

  13:36 do playlistu

  Audi A8
  Nové Audi A8, auto za 3,5 milionu. Osmiválec, 850 Nm, to je síla. Interiér dost konzervativní, zvlášť pro Petra. Šedesát řídících jednotek. Auto je dost těžké, ale dobře se ovládá. Luxus tedy nepostrádá.

 • Na dovolenou autem

  20:36 do playlistu

  Na dovolenou autem
  Jak na dovolenou? Poradí nám dopravní expert Roman Budský. Promyslete si cestu dopředu, zkuste se vyhnout zácpám a myslete na přestávky pro řidiče i pro posádku. Častější pauzy volte pro děti. Únava číhá na každé delší trase, zvlášť mezi druhou a čtvrtou noční hodinou, ale pozor také po obědě, po druhé hodině. Nepodceňujte pořádek v dokladech a zjistěte si odlišná pravidla a zvyklosti v zahraničí.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související