iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 5. 2016
12:45 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
19539
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Čtyřkolka - pomocník a dříč do lesa i do zahrady

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Renault Megane kabriolet

  1:00 do playlistu

  Renault Megane kabriolet
  Lehce ojetý Megan bez střechy, ideální auto do letních veder. Ale musíte mít štěstí na kus. Petr varuje hlavně před netěsnostmi stahovací střechy a vrzáním plastů. Jinak je to pohodlné, jemně francouzsky houpající auto.

 • Čtyřkolka CFMOTO Gladiator X8

  6:14 do playlistu

  Čtyřkolka CFMOTO Gladiator X8
  Čtyřkolka CFMOTO Gladiator X8 – pracovní dříč, který ale umí i pěkně uhánět a dá se na něm i zablbnout. Ale opatrně prosím. Kotoučové hydraulické brzdy na všech kolech, motor 800 ccm. Druhou sedačku lze vyměnit za nosič a box. Naviják a tažné zařízení. Míra vyzkoušel i brod, ani se nepocákal. Moc se mu líbila síla motoru.

 • Nový Hyundai Grand Santa Fe

  12:13 do playlistu

  Nový Hyundai Grand Santa Fe
  Nový Hyundai Grand Santa Fe. Jednoduše prostor a výkon. Grand je větší, má třetí sadu sedadel, celkem tedy sedm míst. Motor 2,2 dává dvě stě koní a úplně to stačí. Automat je plynulý, občas ale nelogicky zařadí. Interiéru dominuje obrovský display a krásná panoramatická střecha. Hodně vychytaná je navigace. Kufr je prostorný a doplňuje ho spousta odkládací prostorů. Je to grand.

 • Vytunění motoru

  17:56 do playlistu

  Vytunění motoru
  Zkusili jsme s Petrem udělal z obyčejné oktávky skoro o polovinu silnější auto. O nějakých 36 koní. Přečipováním motoru, ale pozor, homologovaným, protože se jedná o zásadní zásah. Navíc, taková úprava není pro každého.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související