iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 1. 2015
20:15 na ČT1

1 2 3 4 5

8 hlasů
12333
zhlédnutí

Reportéři ČT

Vina bez trestu — Náprava křivdou — Tóny ve tmě

38 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vina bez trestu

  0:55 do playlistu

  Vina bez trestu
  V prosinci 2008 se v Praze konala tradiční rallye. Skončila tragédií, při níž zemřeli dva diváci. Do roku 2013 se táhly soudy, které konstatovaly, že trať nebyla v místě nehody dobře zabezpečena. Přesto za tuto nedbalost nebyl nikdo potrestán. Rodina zemřelého mladíka se s tímto závěrem nedokáže smířit. Jak to, že za nedbalost nenese odpovědnost organizátor soutěže? Natáčela Andrea Máslová.

 • Náprava křivdou

  16:47 do playlistu

  Náprava křivdou
  Nepříjemnou novinku se po deseti letech dověděl Josef Brettl. V roce 2004 si koupil v Praze výrobní halu. Pak při náhodné návštěvě katastru zjistil, že jeho pozemek už není jeho. V listu vlastnictví figuruje jako majitel někdo jiný. Ten přitom podle dokumentů pozemek získal v restituci, která proběhla až loni. Pan Brettl tak přišel o majetek za dvacet milionů, který si poctivě koupil. Kdo udělal chybu, odkrývá reportáž Jany Neumannové.

 • Tóny ve tmě

  27:23 do playlistu

  Tóny ve tmě
  Osmdesátiletý pan Ladislav Dohnal má absolutní sluch. Je to ale vykoupeno tím, že je slepý. Tvrdí, že si na nic nestěžuje a se svým údělem je naprosto spokojený. Natáčela Jolana Matějková.

Přehrát vše

Související