iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 2. 2013
20:45 na ČT1

1 2 3 4 5

15 hlasů
10895
zhlédnutí

Reportéři ČT

Financování strany Věci veřejné — Absurdní verdikty úřadů — Podvody při koupi bytů

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Financování strany Věci veřejné

  1:07 do playlistu

  Financování strany Věci veřejné
  Věci veřejné patří mezi nejmenší a zároveň nejvíce sponzorované parlamentní strany. Podle poslední výroční zprávy obdržely v roce 2011 od sponzorů přes 38 miliónů korun. Více dostala jen ODS. Někteří mecenáši Věcí veřejných jsou ale dost podezřelí. Utajují původ svých peněz a své firmy převedli na bílého koně. Podrobnosti vypátral reportér David Havlík.

 • Absurdní verdikty úřadů

  11:48 do playlistu

  Absurdní verdikty úřadů
  Může se to stát každému z nás. Naši příbuzní těžce onemocní a my opustíme svoji práci, abychom se o ně postarali. A pak požádáme stát, aby nám finančně vypomohl. Maminka Anežky Misauerové onemocněla loni v únoru rakovinou mozku. A tím začal neuvěřitelný souboj nejen s nemocí, ale i s absurdními verdikty českých úřadů. Natáčel reportér David Vondráček.

 • Podvody při koupi bytů

  24:03 do playlistu

  Podvody při koupi bytů
  Byt v Praze měl být rodinou investicí a stal se černou můrou. Důchodce z Vysočiny zaplatil přes milión a dodnes nemá byt ani peníze. Přišel o ně podvodem, který nemusí být ojedinělý. Policie ho ale už šest let nedokáže vyšetřit. Kdo všechno neudělal svoji práce dobře, zjišťovala reportérka Kateřina Hrochová.

Přehrát vše

Související