iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 10. 2012
20:25 na ČT1

1 2 3 4 5

18 hlasů
12329
zhlédnutí

Reportéři ČT

Majitel autobazaru s podvodnou minulostí — Podezřelá zakázka na telefonní síť za 300 miliónů — Rozsudek v kauze ukradeného obrazu Toyen

další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Majitel autobazaru s podvodnou minulostí

  1 do playlistu

  Majitel autobazaru s podvodnou minulostí
  Paní Hana Rebeka Šiander si v ústeckém bazaru koupila ojeté auto a začala s ním mít technické problémy. Ty vedly k tomu, že odstoupila od smlouvy, auto vrátila prodejci a teď nemá nic: ani auto, ani peníze. Teprve poté, co začala řešit patálie s autem, zjistila, že majitel bazaru už byl pravomocně odsouzen za pojistný podvod a dosud je v podmínce. A že je to tentýž člověk, který před pár lety organizoval podezřelé hromadné nábory členů do ČSSD v Ústeckém kraji. Za vstup do strany nabízel svezení limuzínou a další neodolatelné požitky. Jen co jsme se o kauzu začali zajímat, objevila se na scéně jistá dáma s úkolem reportáž „pozastavit“. Natáčel reportér Michael Fiala.

 • Rozsudek v kauze ukradeného obrazu Toyen

  2 do playlistu

  Rozsudek v kauze ukradeného obrazu Toyen
  Rodina Filípků si minulý týden vyslechla u soudu šokující rozhodnutí: na obraz, který jim zloděj ukradl už před dvaceti lety, mají zapomenout. Jde o Severní krajinu od malířky Toyen, tedy dílo za miliony korun a hlavně rodinnou památku, která se dědí po generacích. Soud teď řekl, že obchodníci, kteří chtěli obraz dost svérázným způsobem zpeněžit, nedělali nic špatného - přestože dobře věděli, že je kradený. O osud ukradeného obrazu se zajímala reportérka Jana Neumannová.

Přehrát vše

Související