iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 8. 2011
21:15 na ČT1

1 2 3 4 5

15 hlasů
16941
zhlédnutí

Reportéři ČT

Oběť obchodníků s pohledávkami — Trest za vypátrání vlastního počítače — Úmrtí těhotné ženy v Olomouci

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Oběť obchodníků s pohledávkami

  1:13 do playlistu

  Oběť obchodníků s pohledávkami
  Za podvod ve výši sedmi miliónů hrozí až 12 let za mřížemi. Pan Peterka o takové peníze přišel, takže málem zkrachoval. I když se zdá, že se stal obětí jednoho velkého podvodu, z pohledu trestního práva je vše v pořádku. Narazil pouze na obchodníky s dluhy, kteří se podle soudu chovají nekorektně, ale jinak jim nic nehrozí. Je to jen obchod, který někdy vyjde, jindy nevyjde. Pan Peterka měl prostě smůlu a jisté je, že není sám. S panem Peterkou hovořila redaktorka Andrea Máslová.

 • Trest za vypátrání vlastního počítače

  14:09 do playlistu

  Trest za vypátrání vlastního počítače
  Dvaadvacetiletému Lukáši Kuzmiakovi někdo letos v červnu vykradl byt. Mohla by to být obyčejná vykrádačka, jakých jsou v Česku za rok tisíce. To by si ale zloději nesměli vyhlédnout byt mladíka, který se živí jako počítačový expert. Zloději mu vzali i jeho počítač a on se k němu dokázal na dálku připojit. Mohl tak rychle zjistit, kdo a kde s počítačem pracuje. To se mu nakonec nevyplatilo. Kvůli tomu mu totiž momentálně hrozí problémy. Případem se zabývala reportérka Jana Sotonová.

 • Úmrtí těhotné ženy v Olomouci

  26:01 do playlistu

  Úmrtí těhotné ženy v Olomouci
  Kauzy z lékařského prostředí nejsou naše oblíbená parketa. Chápeme sice pocity těch, kteří v nemocnici přijdou o blízkého člověka, ale mnohdy se od lékařů čekají zázraky. Televize není vhodným arbitrem pro posuzování, zda a kdo udělal ve složité situaci jakou odbornou chybu. Výjimkou jsou případy, u nichž se vynořují vážné pochyby o tom, zda lékaři udělali skutečně všechno, co mohli a měli. Takový případ z olomoucké fakultní nemocnice zaznamenala i redaktorka Aneta Vojtěchová.

Přehrát vše

Související