iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 5. 2007
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

40 hlasů
8142
zhlédnutí

Reportéři ČT

Miliardy v kauze Diag Human — Jak se kradou letadla — Návštěva českého piráta z Karibiku - Viktora Koženého

25 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Miliardy v kauze Diag Human

  1:09 do playlistu

  Miliardy v kauze Diag Human
  Pražský advokát Josef Kunášek dává na frak českému soudnictví. Zatímco tuzemské soudy se hroutí pod náporem žalob a průměrná čekací doba na rozsudek je několik let, on jako rozhodce dokáže rozhodnout i 800 případů měsíčně - a jeho rozsudek je zpravidla pravomocný do měsíce. Pozoruhodné je na něm i to, že jako hlavní arbitr v kauze Diag Human rozhodoval o našich miliardách. A co o tomto významném sporu soudí? Zeptal se ho reportér Marek Pokorný.

 • Jak se kradou letadla

  9:58 do playlistu

  Jak se kradou letadla
  Zdálo by se, že ukrást letadlo je skoro nemožné. Přesto se jich panu Navrátilovi ztratilo hned několik a dnes létají pod cizími výsostnými znaky v Mongolsku a na Slovensku. Jeho kdysi prosperující firma skončila v konkurzu. Kdo to zavinil? Otázka pro orgány činné v trestním řízení. Jenomže, zajímá je to vůbec? Po ztracených letadlech pátrala reportérka Jana Lorencová.

 • Návštěva českého piráta z Karibiku - Viktora Koženého

  18:59 do playlistu

  Návštěva českého piráta z Karibiku - Viktora Koženého
  Když náš reportér vyrážel na Bahamy za Viktorem Koženým, ještě netušil, jestli se mu vůbec podaří s pirátem z Prahy sejít. Poté, co Koženého tamní soudkyně pustila z vazby, sice nejprve v telefonu přislíbil rozhovor, pak se ale na několik dní odmlčel. Vypadalo to, že se po něm na karibském ostrově slehla zem. Představy, že se ztratil někde v bermudském trojúhelníku, se ale zatím nenaplnily. Reportér Michaela Fiala se setkal se znovu nalezeným českým výtečníkem.

Přehrát vše

Související