iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 9. 2012
11:00 na ČT1

1 2 3 4 5

12 hlasů
10377
zhlédnutí

Toulavá kamera

Libeňský zámek — Na kole kolem Brněnské přehrady — Sjezd traktorových veteránů — Mandloně v Hustopečích — Kolínská řepařská dráha — Králický Sněžník

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Libeňský zámek

  1:20 do playlistu

  Libeňský zámek
  Praha nabízí spoustu významných památek připomínajících dlouhou historii města. K těm méně známým stavbám patří Libeňský zámek. Přesto bychom o něm sotva mohli prohlásit, že je místem bezvýznamným.

 • Na kole okolo Brněnské přehrady

  5:30 do playlistu

  Na kole okolo Brněnské přehrady
  Milovníky cykloturistiky tentokrát pozveme na výlet kolem Brněnské přehrady, které nejen místní říkají Prigl. Dáme si trochu do těla, čeká nás zhruba čtyřicet kilometrů, ale v případě potřeby si trasu můžete prodloužit i zkrátit.

 • Historické traktory

  9:34 do playlistu

  Historické traktory
  Snad každému klukovi aspoň na chvíli učarovaly traktory. Většina z nich se spokojila s malými ve své krabici s hračkami, některým ale záliba vydržela až do dospělosti a pořídili si stroj v plné velikosti a síle.

 • Mandloňová stezka

  13:25 do playlistu

  Mandloňová stezka
  Rozlehlé vinohrady, sady plně meruněk, to všechno byste asi na jihu Moravy čekali. My vás ale zavedeme mezi mandloně. Ty se totiž už v polovině minulého století zabydlely v Hustopečích.

 • Kolínská řepařská drážka

  17:31 do playlistu

  Kolínská řepařská drážka
  Kolínskou řepařskou drážku jsme už společně navštívili, za těch pár let se tu ale hodně změnilo, a tak vás k ní a do jejího okolí zavedeme znovu.

 • Králický Sněžník

  21:37 do playlistu

  Králický Sněžník
  Králický Sněžník je naším třetím nejvyšším pohořím. My se dnes vydáme přes vrchol Klepý do polského lázeňského městečka Miedzygorze, o jehož vznik se zasloužila královna Mariana Oraňská.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související