iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 4. 2017
13:00 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
2864
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Žďárské pašije — Evangelický sbor v Novém Městě na Moravě — Charita v Moravské Třebové — Hudební skupina Only His

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Žďárské pašije

  0:37 do playlistu

  Žďárské pašije
  Od února se farníci ve Žďáře nad Sázavou připravovali na pašijovou hru „Co se stalo s Ježíšem“, kterou letos před Velikonocemi hrají už po devatenácté. Sehrát 250 neherců není nic jednoduchého, proto se každý rok vše musí znovu nazkoušet. A letos jsme na jedné takové zkoušce byli i my.

 • Evangelický sbor v Novém Městě na Moravě

  6:52 do playlistu

  Evangelický sbor v Novém Městě na Moravě
  Evangelický sbor v Novém Městě na Moravě kromě pastorační činnosti rozvíjejí i několik sociálních projektů – například podporu domácí péče o členy rodiny nebo stavbu domova pro lidi s demencí. Navíc zdejší farář tvoří nejen výtvarné pomůcky pro hodiny náboženství, ale sám navrhl a spolu s členy sboru i vyrobil altánek nebo prolézačky v parku kolem kostela.

 • Charita v Moravské Třebové

  13:02 do playlistu

  Charita v Moravské Třebové
  Oblastní Charita v Moravské Třebové patří k těm menším, služby, které nabízí, by ale jinak v regionu chyběly. Domeček a Ulita jsou dvě místa pod jednou střechou, kde mohou najít pomoc lidé se zdravotním nebo mentálním hendikepem. A ve městě se už objevil i samostatný sociální podnik, kde zdravotně znevýhodněné přímo zaměstnávají.

 • Hudební skupina Only His

  19:03 do playlistu

  Hudební skupina Only His
  Skupina Only His z Veselí nad Moravou je mezi svými příznivci známá především díky adventním koncertům. Na repertoáru ale pracují její členové po celý rok. Na zkoušky se scházejí v bývalé synagoze, která patří Sboru Církve adventistů sedmého dne.

Přehrát vše

Související