iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 11. 2013
14:20 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
1577
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Setkání českých a slovenských biskupů ve Vranově u Brna — Konference baptistické mládeže v Kroměříži — Fara v Dolních Věstonicích — Středisko Naděje ve Zlíně — Adopce kapliček na Svatém kopečku v Mikulově — Miroslav Kubíček

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Setkání českých a slovenských biskupů ve Vranově u Brna

  0:44 do playlistu

  Setkání českých a slovenských biskupů ve Vranově u Brna
  Na 30 biskupů České a Slovenské republiky se koncem října sešlo na společném jednání ve Vranově u Brna. Podobné setkání se naposledy uskutečnilo před 15 lety v roce 1998.

 • Konference baptistické mládeže v Kroměříži

  5:26 do playlistu

  Konference baptistické mládeže v Kroměříži
  Říká se, že život je jeden velký kompromis. Jsou ale situace, kdy se rozhodnout prostě musíme. Na to, jak se v otázkách kompromisu vyznat, hledali odpověď i mladí baptisté na společném setkání v Kroměříži.

 • Fara v Dolních Věstonicích

  9:06 do playlistu

  Fara v Dolních Věstonicích
  Jak využít pozemků a budov chátrajících far? Mohou se stát vyhledávaným místem společenských událostí nebo hotelem s výjimečným geniem loci. Mnohé se také staly ideálním útočištěm center sociální péče. Fara v Dolních Věstonicích slouží od roku 2006 klientům brněnské charity.

 • Středisko Naděje ve Zlíně

  12:29 do playlistu

  Středisko Naděje ve Zlíně
  Ronald Reagan, Sean Conelly, Margaret Thatcherová – známé osobnosti, které spojuje těžká duševní nemoc – Alzheimerova choroba. V České republice jí v současnosti trpí asi osmdesát tisíc lidí. Ve Zlíně mohou příbuzní takto nemocných lidí využít služeb domova provozovaného křesťanským sdružením Naděje.

 • Adopce kapliček na Svatém kopečku v Mikulově

  16:25 do playlistu

  Adopce kapliček na Svatém kopečku v Mikulově
  Křížová cesta na Svatý kopeček v Mikulově volala roky o pomoc. Kapličky ničil vítr i vandalové a církev peníze na opravu neměla. Dokud se do všeho nevložil místní starosta, který přišel s originálním nápadem. Nabídl kapličky k adopci.

 • Miroslav Kubíček

  20:43 do playlistu

  Miroslav Kubíček
  Miroslav Kubíček slouží jako husitský farář v náboženské obci na Starém Brně. Pro Českou televizi natočil několik svátečních slov. My jsme se ho dnes ale rozhodli navštívit, abychom ukázali jeho velkou celoživotní vášeň – malování a kreslení.

Přehrát vše

Související