iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 9. 2012
15:10 na ČT2

1 2 3 4 5

8 hlasů
1921
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Multižánrový křesťanský festival UNITED — Celostátní setkání mládeže Žďár nad Sázavou — Kaprálův mlýn — Kefasfest — Festival Na vodě — Milivoj Husák — Tak to vidím já

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Multižánrový křesťanský festival UNITED

  1:04 do playlistu

  Multižánrový křesťanský festival UNITED
  Na pět set organizátorů, z toho sto padesát dobrovolníků a sedm desítek duchovních poradců a modlitebníků se podílelo na přípravách letošního křesťanského multižánrového festivalu Worship United, na který mimo jiné zavítal i světoznámý mim Carloz Martinéz.

 • Celostátní setkání mládeže Žďár nad Sázavou

  6:36 do playlistu

  Celostátní setkání mládeže Žďár nad Sázavou
  V srpnu se konalo celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou a přijelo na něj více než 5000 účastníků. Co bylo náplní akce a co mladí lidé od programu očekávali? Na to se organizátorů i účastníků setkání ptala Alžběta Medlová.

 • Kaprálův mlýn

  9:43 do playlistu

  Kaprálův mlýn
  Kaprálův mlýn v Ochozi u Brna se během druhé světové války stal úkrytem pro mnoho lidí. Přestál chvíle, kdy se kolem něj přehnala fronta i doba, kdy byl vyrabován a téměř zničen. Dnes slouží skautům a mládeži nejen k pobytům v krásné přírodě, ale hlavně k výuce ekologie.

 • Kefasfest

  13:11 do playlistu

  Kefasfest
  K nepřeberné nabídce letních hudebních festivalů přibyl letos jeden nový. Proběhl hned na začátku prázdnin v romantických prostorách bývalého ženského kláštera Rosa Coeli v Dolních Kounicích. Jeho název – Kefasfest – je odvozený od jména apoštola Petra, které se překládá do aramejštinyjako Kefas.

 • Festival Na vodě

  16:25 do playlistu

  Festival Na vodě
  Oproti Kefasfestu má ten další festival už desetiletou tradici. Koná se na přehradě Lučina nedaleko Tvarožné Lhoty na Slovácku a jmenuje se Festival Na Vodě. Jeho výtěžek byl věnován charitativním akcím ve třetích zemích.

 • Milivoj Husák

  18:31 do playlistu

  Milivoj Husák
  Za přínos v tvůrčí oblasti letos obdržel na Velehradě Řád svatých Cyrila a Metoděje i Milivoj Husák, malíř, výtvarník, scénograf a také autor několika sakrálních prostor. Se svou manželkou žije v Lelekovicích u Brna, kam nás pozval.

 • Tak to vidím já

  23:01 do playlistu

  Tak to vidím já
  Fejeton Tomáše Machuly

Přehrát vše

Související