iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 4. 2017
12:20 na ČT2

1 2 3 4 5

7 hlasů
3097
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Svěcení nového biskupa Starokatolické církve — Církev adventistů sedmého dne — Glosa Daniela Rause o post-pravdivé společnosti — Jan Rybář

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Svěcení nového biskupa Starokatolické církve
 • Církev adventistů sedmého dne

  7:57 do playlistu

  Církev adventistů sedmého dne
  Církev adventistů sedmého dne je trochu specifickým členem Ekumenické rady církví. V našem seriálu, který postupně představuje všechny subjekty ekumenického souručenství, ale nemohou adventisté chybět. Kromě toho tentokrát zvláště potěšíme diváky, kteří holdují americké gospelové muzice.

 • Glosa Daniela Rause o post-pravdivé společnosti

  15:11 do playlistu

  Glosa Daniela Rause o post-pravdivé společnosti
  Glosa Daniela Rause o post-pravdivé společnosti připomíná, že v některých kruzích tak populární relativizace základních lidských hodnot může mít za jistých okolností až sebedestruktivní účinky. Se zpochybněním hodnoty pravdy to už před dvěma tisíci roky zkoušel Pilát Pontský. A nelze říci, že by se s tímto nápadem zapsal do dějin právě lichotivým způsobem.

 • Jan Rybář

  18:18 do playlistu

  Jan Rybář
  Jan Rybář je kněz, který v mnohém vybočuje. Valdická věznice byla místem jeho univerzitních studií i kněžského svěcení. Soudruzi ho zocelovali ve vojenském praporu PTP a později přepečlivě hlídali v trutnovské farnosti. I proto možná tomuto jezuitovi neschází nadhled, humor a schopnost vycítit, co lidi opravdu trápí. A není proto divu, že sbírky jeho fejetonů nebo obsáhlý rozhovor s publicistou Josefem Beránkem patří k bestselerům knižního trhu.

Přehrát vše

Související