44 min

24. června 2012

Obsah dílu

Headlines — Návrat turistů z havarovaného autobusu do Čech — Letoun se zraněnými zamířil z Chorvatska do Brna — Miroslav Kalousek napadl práci české policie — Český rozpočet krize eurozóny ohrožuje — S-karty pro zdravotně handicapované — Turecká stíhačka sestřelena v Sýrii — Egypt má prezidenta — Terénní psychiatrický tým — Rekonstukce nehody — Slovenský střelec se přiznal — Číňané ve vesmíru — Střelby na bezpilotní letadla — 70 let od vypálení vesnice Ležáky německými nacisty — Petice za české lázeňství — Bilion korun na rozvoj Severního Kavkazu — Sezona horkovzdušných balonů — Čeští polárníci — Obliba vodních sportů roste — Filmový festival ve Varech - přípravy vrcholí

  • Vyrobeno 2012
  • Země původuČesko
  • Skryté titulky

Části dílu

00:00
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv.
    00:47
    Návrat turistů z havarovaného autobusu do Čech
    Návrat turistů z havarovaného autobusu do Čech
      Většina českých turistů, kteří přežili sobotní nehodu autobusu na chorvatské dálnici, se vrací domů.
      05:51
      Letoun se zraněnými zamířil z Chorvatska do Brna
      Letoun se zraněnými zamířil z Chorvatska do Brna
        Živý vstup Petra Albrechta.
        10:00
        Miroslav Kalousek napadl práci české policie
        Miroslav Kalousek napadl práci české policie
          Kalousek v Otázkách Václava Moravce řekl, že snaha policie stíhat kvůli nákupu letounů CASA místopředsedkyni sněmovny a stranickou kolegyni Vlastu Parkanovou je útokem na demokratické mechanismy státu.
          12:07
          Český rozpočet krize eurozóny ohrožuje
          Český rozpočet krize eurozóny ohrožuje
            Ministr financí Miroslav Kalousek v pořadu Otázky Václava Moravce přesto potvrdil, že rozpočet by na konci roku neměl překročit schválený deficit 105 miliard korun.
            13:01
            S-karty pro zdravotně handicapované
            S-karty pro zdravotně handicapované
              Zdravotně handicapovaní se bouří proti S-kartám. Ty by měly sloužit k výběru sociálních dávek z bankomatů i platbám v obchodech.
              15:00
              Turecká stíhačka sestřelena v Sýrii
              Turecká stíhačka sestřelena v Sýrii
                Podle turecké vlády sestřelila syrská armáda její stíhačku v mezinárodním vzdušném prostoru.
                15:24
                Egypt má prezidenta
                Egypt má prezidenta
                  Novým egyptským prezidentem bude Muhammad Mursí, kandidát islamistů z Muslimského bratrstva.
                  17:42
                  Terénní psychiatrický tým
                  Terénní psychiatrický tým
                    Speciální tým sester se o lidi s duševním onemocněním stará nejen na oddělení, ale nově i doma poté, co nemocnici opustí.
                    19:35
                    Rekonstukce nehody
                    Rekonstukce nehody
                      V Praze ve dvě odpoledne skončila rekonstrukce nehody Romana Janouška.
                      20:02
                      Slovenský střelec se přiznal
                      Slovenský střelec se přiznal
                        Slovenská policie zná pravděpodobný motiv střelce, který minulý týden v Hurbanovu zabil tři lidi a další dva zranil.
                        21:10
                        Číňané ve vesmíru
                        Číňané ve vesmíru
                          Čína světu demonstruje svůj raketový technologický nástup. Její kosmonauti manuálně zakotvili vesmírnou loď u modulu na oběžné dráze kolem Země.
                          21:35
                          Střelby na bezpilotní letadla
                          Střelby na bezpilotní letadla
                            Protiletadlová brigáda ničila letící cíle raketovým kompletem krátkého doletu Bofors ve vojenském prostoru Boletice v jižních Čechách. Předtím museli na střelnice v zahraničí.
                            25:30
                            70 let od vypálení vesnice Ležáky německými nacisty
                            70 let od vypálení vesnice Ležáky německými nacisty
                              Celebrovaná mše arcibiskupa Dominika Duky zahájila pietní setkání u ležáckého muzea. Tragické události před sedmdesáti lety si připomnělo nejvíc lidí v novodobých dějinách památníku.
                              31:10
                              Petice za české lázeňství
                              Petice za české lázeňství
                                Obyvatelé a návštěvníci lázeňských měst podepisují petice za záchranu českého lázeňství.
                                32:55
                                Bilion korun na rozvoj Severního Kavkazu
                                Bilion korun na rozvoj Severního Kavkazu
                                  Ruská vláda chce podpořit ekonomický rozvoj a stabilitu Severního Kavkazu. Součástí plánu je i vybudování vysokohorských lyžařských resortů.
                                  35:25
                                  Sezona horkovzdušných balonů
                                  Sezona horkovzdušných balonů
                                    Příznivci balonového létání z celé republiky se sjeli do Bělé pod Bezdězem, aby společným letem horkovzdušným balonem oficiálně zahájili letní sezonu.
                                    36:56
                                    Čeští polárníci
                                    Čeští polárníci
                                      Skupina 8 ekologů z Jihočeské univerzity se vydává na cestu k české vědecké stanici na Špicberkách.
                                      38:44
                                      Obliba vodních sportů roste
                                      Obliba vodních sportů roste
                                        Slunce a vysoké teploty lákají lidi k vodě. Čechům ale už nestačí jen voda a opalování - i v létě chtějí být aktivní.
                                        40:41
                                        Filmový festival ve Varech - přípravy vrcholí
                                        Filmový festival ve Varech - přípravy vrcholí
                                          Desítky lidí chystají zázemí pro návštěvníky a festivalové hosty. Největší filmová přehlídka v Česku začíná už za pět dní.
                                          Přehrát celé video
                                          Události - 25. června 2012
                                          Stopáž49 min
                                          Další díl
                                          25. června 2012

                                          Přehled dílů

                                          9722 přehratelných
                                          Události - 30. června
                                          Stopáž55 min

                                          30. června

                                          Headlines — Nový náčelník generálního štábu — Střídání v čele armády — arm. gen. Karel Řehka — Rozhovory o urovnání konfliktu — Zemětřesení ve Venezuele — Tržby českých automobilek — Silné bouřky v Česku — Škody po silných bouřkách — Schůzka prezidenta s ministrem kultury — Útok na oligarchu Jermolajeva — Podzimní volby — Odchod expertů na ochranu lidských práv — Střelba v německém Stade — Mysteriózní série Zmizení Sáry Lindertové — Jednání poslanců — Volební model — Uhynulé ryby — Tresty v případu kutnohorské sekty — Léky u praktických lékařů — Léky na předpis — Vstupní vyšetření za více než 3 měsíce — Jednání prezidenta s ředitelem ČEZ — Končí půlroční zbraňová amnestie — Porážka Donalda Trumpa u soudu — Protivládní protestůy v Albánii — Vzpomínka na hrdiny protifašistického odboje — Kárná žaloba na soudkyni — Nižší zálohy pro OSVČ — Rozpočtový výbor o EET — Observatoř Very Rubinové v chilských Andách — Personální změny ve státních firmách — Překvapivá vítězství na fotbalovém MS — Jízda nových tramvají v Brně — Zahnízdění dudků chocholatých

                                          Poslední vysílání 30. 6. 2026 na ČT1
                                          Události - 30. června
                                          Stopáž55 min

                                          30. června

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 30. 6. 2026 na ČT24
                                          Události - 29. června
                                          Stopáž55 min

                                          29. června

                                          Headlines — Česká delegace na summitu NATO — Spor o prezidentův program na summitu NATO — Zrušení valorizace cen dálničních známek — Vláda o střetu zájmů — Mimořádné horko v Česku — Bouřky na jihu Čech — Obětí veder — Pátrání po přeživších ve Venezuele — Český USAR tým ve Venezuele — Pomoc českých hasičů ve Venezuele — Střelba v německém Stade — Posílení polského námořnictva — Pražský koncert Keanu Reevese — Konec vyšetřování tzv. bitcoinové kauzy — Povolené ceny paliv — Počet nových trestních řízení s dozorem státních zástupců — Hromadná otrava v bývalém pivovari — Pravidla pro tábory — Nebezpečné bouřky v části Česka — Rekordní počet utonulých — Vlna veder v Česku — Horko trápí i vodní zvířata — Macinkova omluva strážnickému festivalu — Svolávací akce kvůli airbagu — Makroekonomická prognóza Hospodářské komory — 5 mrtvých v Dnipru — Jihokorejské investice do AO a polovodičů — Požár v Brně — Hospodaření VZP — Pražský arcibiskup Přibyl u papeže — Nehody na elektrokolech — Hudba v zahradách — Přestřelka mezi Pákistánem a Tálibánem — Vraky u Gibraltaru — Seriál Filter na KVIFF

                                          Poslední vysílání 29. 6. 2026 na ČT1
                                          Události - 29. června
                                          Stopáž55 min

                                          29. června

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 29. 6. 2026 na ČT24
                                          Události - 28. června
                                          Stopáž51 min

                                          28. června

                                          Headlines — Nejteplejší den v historii měření — Rekordní vedra v Česku — V Doksanech padl absolutní teplotní rekord včera i dnes — Fotografie z nejteplejšího dne v historii měření — Zájem o klimatizace a větráky — Pět nejteplejších dnů v ČR — Dopady extrémního horka — Během víkendu se utopili nejméně čtyři lidé — Pátrání po přeživších zemětřesení ve Venezuele — Český USAR tým už pomáhá s pátráním — V čele delegace na summit NATO má být premiér — Pád malého letadla ve Francii — Debata o zákazu prodeje o svátcích — Čtenářské návyky Čechů — Festival ve Strážnici s účastí ministrů za Motoristy — Rozsáhlý útok na Kyjev — Ruské čerpací stanice bez paliva — Regulace energetických nápojů — Častější výjezdy záchranářů kvůli extrémnímu počasí — Závod v běhu do kopce — Přehřívání elektrokol — Rekordní teploty i ve vyšších nadmořských výškách — Bouřky v Čechách — Výhled počasí na další dny — Na Šumavě teploty klesaly blízko k bodu mrazu — Poslední den prodeje dluhopisů — Útoky Íránu na státu v zálivu — Srbský prezident Vučič oznámil rezignaci — Oprava silnice na Zlaté návrší v Krkonoších — Kabely elektrického vedení pod zemí — Československý válečný kříž

                                          Poslední vysílání 28. 6. 2026 na ČT1
                                          Události - 28. června
                                          Stopáž51 min

                                          28. června

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 28. 6. 2026 na ČT24
                                          Události - 27. června
                                          Stopáž51 min

                                          27. června

                                          Headlines — Záchranné práce ve Venezuele — Pod troskami zůstávají přeživší — Český USAR tým letí do Venezuely — Mandát české delegace pro summit NATO — Mandát pro summit NATO — Extrémní vedra — Absolutní teplotní rekord — Vysoké teploty a problémy v infrastruktuře — Záchranáři častěji vyjížděli ke kolapsům — USA útočily na cíle v Íránu — Nejtragičtější den na českých silnicích — Premiéra třetí řady seriálu Rod draka — Reakce EU na Trumpovy hrozby novými cly — Zemřel František Wiendl – bylo mu 102 let — Omezení reklamy v Pzni — Vedro omezilo některé historick vlaky — Ministra kultury návštěvnici vypískali ve Strážnici — Výběr dronů pro českou armádu — Drony vužívají také hasiči nebo policisté — Využití dronů v armádě — Počet obětí ve Venezuele vzrostl — Rozvolnění rozpočtových pravidel se vrací ze senátu do sněmovny — Ruské ostřelování má na Ukrajině další oběti — Podmínky u frontové linie — Regulace kryptoměnových burz v EU — 31. ročník pochodu Budapest Pride — Financování asistentů pedagogů — Oslavy výročí motorky Vespa — Začíná hudební festival Bludfest

                                          Poslední vysílání 27. 6. 2026 na ČT1
                                          Události - 27. června
                                          Stopáž51 min

                                          27. června

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 27. 6. 2026 na ČT24
                                          Události - 26. června
                                          Stopáž55 min

                                          26. června

                                          Headlines — Příčiny loňského blackoutu — Investice do energetické infrastruktury — Mapa přenosové soustavy ČR — Vliv vysokých teplot na přenosovou soustavu — Záchrana lidí z trosek po zemětřesení ve Venezuele — Odlet českého USAR týmu — Donald Trump hrozí zavedením cel — Koalice prosadila novelu zákona o státní službě — Vládní priority ve sněmovně — Ostravský soud propustil Jana Wolfa — Nouzový stav na okupovaném Krymu — Konference o poválečné obnově Ukrajiny v Gdaňsku — Trest pro útočníka v německém Magdeburgu — Budoucí podoba Špindlerova Mlýna — Kybernetický útok na automobilku Jaguar Land Rover — Začíná festival Mighty sounds — Akreditace prezidenta na summit NATO — Následky vlny veder v Evropě — Teplotní maxima a předpověď na víkend — Práce v horkých provozech a na přímém slunci — SPD bylo zařazeno do zprávy o extremismu neoprávněně — Kupkův obraz vystaví na pár hodin v Rychnově — Požár střechy hotelu v centru Prahy — Král Karel nebude žít v Buckinghamském paláci — Konec školního roku — Posílené hlídky na dálnicích se začátkem prázdnin — Lidé vyráží na prázdniny vlakem — Péče o zraněné parašutisty — Doprava v Hormuzském průlivu — Omezení dočasné ochrany Ukrajinců v EU — Nejnavštěvovanější turistická místa — Pieta za oběti komunismu — Monitoring působení léčiv v těle — Okamura v Berlíně podpořil AfD — Sportovním klubům chybí peníze — Záchranáři varují před rizikem utonutí — Dostupnost koupališť — Úhyn ryb v přírodním koupališti v Českém Krumlově — Péče o rostliny v hokých dnech

                                          Poslední vysílání 26. 6. 2026 na ČT1
                                          Události - 26. června
                                          Stopáž55 min

                                          26. června

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 26. 6. 2026 na ČT24