iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 11. 2020
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
6094
zhlédnutí

Události, komentáře

Povolební Amerika a světový boj s koronavirem — Zrychlí se stavební řízení? — Žena s handicapem překonala sama sebe

64 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Povolební Amerika a světový boj s koronavirem

  1:35 do playlistu

  Povolební Amerika a světový boj s koronavirem
  Rozhodnou o budoucím americkém prezidentovi voliči, nebo až soudci? Extrémně těsný výsledek vyvolává ve Státech silné emoce a schyluje se k právním bitvám. Jak se s nimi tamní demokracie vyrovná? Současně svět přitvrzuje v boji s koronavirem. Seznam států se zákazem vycházení pro své obyvatele se rozšiřuje. V Česku mnohá opatření platí už čtyři týdny, ovšem počty pozitivních testů neklesají.Témata pro bývalého ministra zahraničí a nynějšího ministra kultury Lubomíra Zaorálka /ČSSD/ a místopředsedu zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Jiřího Kobzu /SPD/.

 • Zrychlí se stavební řízení?

  39:10 do playlistu

  Zrychlí se stavební řízení?
  V průměru 13 let trvá v Česku stavebním úřadům vydat povolení na výstavbu dálnice. Za patnáct let se šestadvacetkrát novelizoval stavební zákon, ale proces se nezrychlil. Má to změnit novela, o které dnes na mimořádné schůzi jednali poslanci. Nabídneme pro a proti s Marcelou Pavlovou, náměstkyní ministryně pro místní rozvoj, Hanou Kordovou Marvanovou /STAN/, radní hl. m. Prahy a Ondřejem Boháčem, ředitelem Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy.

 • Reportáž dne: Policejní razie „Očistec“ na Slovensku
 • Žena s handicapem překonala sama sebe

  56:27 do playlistu

  Žena s handicapem překonala sama sebe
  Na závěr silný příběh o ženě, která sama říká, že ztratila nohu, ale našla sílu. Tereza Živná se účastní charitativní reality show Lvice, v níž ženy s handicapem překonávají samy sebe. Co všechno už musela splnit? Zeptáme se Terezy Živné.

Přehrát vše

Související