iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 2. 2019
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
8999
zhlédnutí

Události, komentáře

Summit Trump-Kim — Zdaní se církevní restituce? — Kandidátka na Slovenskou prezidentku — Totální endoprotéza kyčelního kloubu

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Summit Trump-Kim

  1:24 do playlistu

  Summit Trump-Kim
  Podruhé za 8 měsíců se sešel vůdce KLDR Kim Čong-un a americký prezident Donald Trump. Loni Singapur, teď Vietnam, který by mohl být v ekonomickém směřováním vzorem pro KLDR. Oba lídři před jednáním slíbili velké výsledky.Co se dá čekat od druhé schůzky státníků a kam se KLDR posunula od té první? Zeptáme se dvou exministrů zahraničí Cyrila Svobody /KDU-ČSL/ a Alexandra Vondry /ODS/.

 • Krátce
 • Zdaní se církevní restituce?

  19:00 do playlistu

  Zdaní se církevní restituce?
  Senátoři odmítli zdanění církevních restitucí – a novelu zákona do sněmovny vrátili takřka jako jeden muž. Hlasovalo pro to 64 senátorů, proti jen 3.Proč je, nebo není správné restituce zdaňovat, probereme se senátorem Zdeňkem Hrabou /nestr. za STAN/ a poslancem Jiřím Maškem /ANO/.

 • Taxi bez taxametru?
 • Kandidátka na Slovenskou prezidentku

  34:33 do playlistu

  Kandidátka na Slovenskou prezidentku
  Dva týdny do voleb nové hlavy slovenského státu a mezi kandidáty se rýsuje jasná favoritka. Zuzana Čaputová se dostala do čela průzkumů. Na to pak zareagoval průběžně třetí kandidát Robert Mistrík tím, že odstoupil a své voliče vyzval, aby podpořili jeho soupeřku.Bude vůbec první slovenskou prezidentkou? Jaké má názory na současnou politiku a potřeby Slovenska? Zeptáme se Zuzany Čaputové, která se připojí z bratislavského studia.

 • Krátce
 • Totální endoprotéza kyčelního kloubu

  49:14 do playlistu

  Totální endoprotéza kyčelního kloubu
  Před 50 lety voperovali lékaři v Česku první pacientce endoprotézu kyčle. Dnes je to rutinní zákrok, který každoročně podstoupí na 18 000 Čechů.Jak se změnily podmínky pro lékaře i pro pacienty a jaká je další budoucnost kloubních náhrad, probereme se dvěma ortopedy – Martinem Krbcem a Oldřichem Čechem, který před 50 lety vůbec první operaci vedl.

Přehrát vše

Související