iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 6. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
4895
zhlédnutí

Události, komentáře

Válka v policii — Chovanec vs. Jančura — Problémové dálnice

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Válka v policii

  1:34 do playlistu

  Válka v policii
  Policejní prezident Tomáš Tuhý je podle vedoucího ostravské expozitury ÚOOZ podezřelý z „brutálního úniku informací při objasňování hospodářské trestné činnosti“. Šéf ostravských detektivů Jiří Komárek to řekl v rozhovoru pro Českou televizi. Sněmovnímu výboru pro bezpečnost chce doložit důkazy, které podle něj svědčí o tom, že cílem reorganizace není lepší práce, ale odstavení šéfa jednotky Roberta Šlachty. Co takové obvinění znamená? A budou policejní krizi řešit poslanci? Rozebereme s předsedou Poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem /ČSSD/, bývalou ministryní spravedlnosti a členkou sněmovního výboru pro bezpečnost Helenou Válkovou /ANO/ a členem téhož výboru Martinem Lankem /Úsvit-NK/.

 • Stalo se
 • Chovanec vs. Jančura

  26:48 do playlistu

  Chovanec vs. Jančura
  Ironické poděkování poslal ministr vnitra Milan Chovanec /ČSSD/ podnikateli Radimu Jančurovi. Ten minulý týden zveřejnil reklamy s fotkou ministra a jeho telefonním číslem. Polepy kritizující Chovance za reformu policie pokryly desítky vozů RegioJet. Chovanec odpověděl videem na serveru YouTube. Politickou reklamu probereme s odborníkem: Alžbětou Královou z Institutu politického marketingu.

 • Stalo se
 • Problémové dálnice

  38:59 do playlistu

  Problémové dálnice
  Dálniční obchvat Českých Budějovic, Otrokovic nebo Frýdku-Místku se začne stavět zřejmě již velmi brzy. Evropská komise tyto nyní zablokované stavby pravděpodobně posvětí a pošle na ně do Česka peníze. Naopak ale ze seznamu dálnic vypadla dostavba pražského okruhu. Dočkáme se obchvatu Prahy bez kolon? Téma pro ministra životního prostředí Richarda Brabce /ANO/, Františka Lehovce z katedry silničních staveb Stavební fakulty ČVUT a náměstka pražské primátorky Petra Dolínka /ČSSD/.

Přehrát vše

Související