iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 5. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

29 hlasů
10944
zhlédnutí

Události, komentáře

Hrozby a výzvy dnešního světa — Z Turecka do EU bez víza? — Hejtman Hašek a Noční vlci

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hejtman Hašek a Noční vlci

  1:36 do playlistu

  Hejtman Hašek a Noční vlci
  Spolu se členy motorkářského klubu Noční vlci včera v Brně uctil památku vojáků Rudé armády i jihomoravský hejtman Michal Hašek /ČSSD/. Skupina je často kritizovaná za propagaci ruského nacionalismu a zmiňované jsou i její vazby na krajní pravici. Třeba Polsko většinu motorkářů na své území nepustilo. Proč je hejtman přivítal? Zeptáme se ho.

 • Z Turecka do EU bez víza?

  13:30 do playlistu

  Z Turecka do EU bez víza?
  Za každého odmítnutého žadatele o azyl zaplatí státy skoro sedm milionů korun. Takzvaný solidární příspěvek navrhuje Evropská komise. Má umožnit státům, které odmítají kvóty, aby se „vykoupily“ a přispěly zatíženým zemím – třeba Řecku nebo Itálii. Jak takový návrh promění vyhrocenou evropskou debatu o řešení migrace? A jak Evropská unie vysvětluje navrhované zrušení víz pro občany Turecka? Opravdu Turecko splnilo desítky požadavků, které konec vízové povinnosti podmiňovaly? Rozebereme s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem /ČSSD/ a předsedou ODS Petrem Fialou.

 • Stalo se
 • Hrozby a výzvy dnešního světa

  38:21 do playlistu

  Hrozby a výzvy dnešního světa
  Jak se společnost vypořádává s problémy nynější doby a jak reaguje na migrační krizi? Obstojí? A jsou v dnešních hrozbách i výzvy? Debata se zakladatelem Nadačního fondu proti korupci Karlem Janečkem, předsedkyní České suverenity a místopředsedkyní Bloku proti islámu Janou Volfovou a zakladatelkou nadačního fondu Asante Kenya Lejlou Abbasovou.

Přehrát vše

Související