iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 1. 2016
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
3796
zhlédnutí

Události, komentáře

Útok v egyptské Hurghadě — (Ne)prohraná bitva o EET — Ekonomické turbulence — Silvestrovské násilí v Německu — 660 obětí dopravních nehod

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Útok v egyptské Hurghadě

  1:40 do playlistu

  Útok v egyptské Hurghadě
  Neznámí útočníci stříleli u hotelu v egyptském městě Hurghada. Podle prvních informací zranili dva cizince – Němce a Dána. Bezpečnostní složky dva teroristy zlikvidovaly, třetí je na útěku. K podobnému útoku na turisty došlo také včera v Káhiře. Podrobnosti přinese blízkovýchodní zpravodaj ČT Jakub Szántó.

 • Sněmovna
 • (Ne)prohraná bitva o EET

  10:56 do playlistu

  (Ne)prohraná bitva o EET
  Koalice dnes ve sněmovně kvůli opozičním obstrukcím znovu neprosadila elektronickou evidenci tržeb. Přesto ji do konce ledna hodlá schválit. Poprvé v historii českého parlamentu tak vládní většina předčasně ukončí diskusi o normě a nechá o ní hlasovat. Porušuje koalice zákon? Co bude s EET dál? A bude vše řešit ústavní soud? Otázky pro předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Františka Laudáta a místopředsedkyni Poslanecké sněmovny Jaroslavu Jermanovou /ANO/.

 • Ekonomické turbulence

  25:38 do playlistu

  Ekonomické turbulence
  Nejen čínské akciové trhy zažily hektický týden. A další nejistotu přináší rekordní pokles cen ropy. Jak mohou turbulence v globální ekonomice otřást stabilitou zemí? Odpoví ekonom a sinolog Martin Kříž a investiční bankéř Ondřej Jonáš.

 • Silvestrovské násilí v Německu

  39:22 do playlistu

  Silvestrovské násilí v Německu
  Kvůli masovému obtěžování žen na Silvestra v Německu padají první hlavy. Úřady postavily mimo službu kolínského policejního prezidenta. Jeho podřízení identifikovali jednatřicet podezřelých, dvě třetiny z nich jsou žadatelé o azyl. Sexuální útoky proti ženám se objevily i v dalších evropských zemích. Přímo do Hamburku se spojíme s redaktorkou Severoněmeckého rozhlasu Jennifer Lange.

 • Stalo se
 • 660 obětí dopravních nehod

  51:18 do playlistu

  660 obětí dopravních nehod
  Na českých silnicích loni zemřelo 660 lidí, víc než loni. Ještě před deseti lety ale policie evidovala dvojnásobek obětí. Téma pro šéfa dopravní policie plk. Tomáše Lecha.

Přehrát vše