iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 12. 2014
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

14 hlasů
5022
zhlédnutí

Události, komentáře

Putinova řeč — Miliardy pro životní prostředí — Vzpomínka na Václava Havla

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Putinova řeč

  0:10 do playlistu

  Putinova řeč
  Přes tři hodiny ruský prezident Vladimir Putin uklidňoval národ, vysvětloval svou politiku a komentoval současnou situaci Ruska. Jak daleko či blízko má mimořádně sledovaný projev k realitě? Jak křehká je v současnosti ruská ekonomika a jak dlouho jí budou dusit západní sankce – dnes znovu rozšířené? Jak situaci vidí politici i běžní lidé vně i uvnitř Ruska? Probereme s exministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem /TOP 09/, bývalým poslancem České národní rady Václavem Žákem, ekonomem Lukášem Kovandou, americkým analytikem Erikem Brattbergem a novinářkou Natalií Sudliankovou.

 • Stalo se
 • Miliardy pro životní prostředí

  40:54 do playlistu

  Miliardy pro životní prostředí
  Ministerstvo životního prostředí se naučilo hospodařit s evropskými penězi – tvrdí to jeho šéf Richard Brabec. Už prý nehrozí, že letos nedostane 18 miliard. Nejsou to jen triky s čísly? Kam by měly peníze jít a kdo z nich má mít prospěch? Resort má ale i jiné problémy. Podle soudu musí zrušit plán péče o šumavský národní park. A také se musí zabývat problémy v táborské ZOO. Odpovídat bude sám ministr životního prostředí Richard Brabec /ANO/.

 • Vzpomínka na Václava Havla

  49:05 do playlistu

  Vzpomínka na Václava Havla
  Před třemi roky zemřel Václav Havel – symbol listopadové revoluce a prezident. Po celý den na něj vzpomínali lidé doma i v zahraničí. My na Václava Havla zavzpomínáme s Vladimírem Hanzelem, jeho bývalým tajemníkem.

Přehrát vše

Související