iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 11. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
2311
zhlédnutí

Události, komentáře

Poslanci nepřišli do práce — Průmysl na vzestupu — Rizikový zápas — Exkluzivní host: Světlana Alexijevič — Výstava Jana Ságla

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Poslanci nepřišli do práce

  0:09 do playlistu

  Poslanci nepřišli do práce
  Kvůli nízké účasti se vůbec poprvé nekonaly interpelace na ministry a premiéra. Poslanci nemohli hlasovat, a jednání tak po dvou a půl hodinách skončilo. Seznam omluvených čítal osmdesát jmen, v sále ale chybělo mnohem víc zákonodárců – v jednu chvíli dokonce 160. Téma pro místopředsedu poslaneckého klubu ČSSD Jana Chvojku, předsedu sněmovního hospodářského výboru Ivana Pilného /ANO/ a předsedu poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjuru. Komentář připojí Jan Němec z MF DNES.

 • Průmysl na vzestupu

  21:22 do playlistu

  Průmysl na vzestupu
  Českému průmyslu se v září dařilo. Výroba meziročně stoupla o víc než osm procent. Hlavním tahounem je už tradičně automobilový průmysl. A dobře je na tom i stavebnictví. Co výsledky znamenají pro ekonomiku obecně? Proč ČNB zhoršila odhad jejího vývoje? A jak je na tom česká měna rok od intervence? Diskutovat budou místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka, předseda hospodářského výboru sněmovny Ivan Pilný /ANO/ a předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

 • Vedení ČSSD vyzvalo ke zrušení buňky v Duchcově
 • Telegraficky
 • Exkluzivní host: Světlana Alexijevič

  35:07 do playlistu

  Exkluzivní host: Světlana Alexijevič
  Bělorusko-ukrajinská spisovatelka Světlana Alexijevič zítra vystoupí na mezinárodním Festivalu spisovatelů v Praze. Autorka ve většině svých děl podrobně analyzuje život v bývalém Sovětském svazu. Za svou tvorbu získala řadu uznání, v letošním roce byla i horkým kandidátem na Nobelovu cenu za literaturu. Jak se dívá na angažmá Ruska na východní Ukrajině a co si myslí o takzvané sovětské duši? Spisovatelka Světlana Alexijevič bude exkluzivním hostem Událostí, komentářů.

 • Rizikový zápas

  47:02 do playlistu

  Rizikový zápas
  Praha hostí fotbalový zápas nejvyšší kategorie rizikovosti. Od devíti večer se na Letné utká Sparta se Slovanem Bratislava. Před dvěma týdny se tvrdá jádra obou celků poprala na slovenském stadionu Pasienky. Podaří se českým pořadatelům utkání zvládnout? Spojíme se přímo na stadion s redaktorem Antonínem Šimůnkem.

 • Výstava Jana Ságla

  49:52 do playlistu

  Výstava Jana Ságla
  Deset stran jedné mince. Pražská galerie Leica vystavuje fotografie Jana Ságla od 60. let do dneška. Ústředním tématem všech kolekcí je svoboda a její různé podoby. Víc řekne fotograf Jan Ságl.

Přehrát vše