iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 7. 2014
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
1634
zhlédnutí

Události, komentáře

Jednotná pravice? — Sarkozy u výslechu — Nový šéf Národní galerie — Izrael pátrá po vrazích — Problémy bulharských bank

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednotná pravice?

  0:09 do playlistu

  Jednotná pravice?
  Občanští demokraté a TOP 09 budou spolupracovat v podzimních senátních volbách. V některých obvodech nepostaví protikandidáty a budou se vzájemně podporovat. Záměr dnes stvrdilo předsednictvo TOP 09 – a podporuje ho i ODS. Co stojí za novou strategií pravicových stran? Zeptáme se poslankyně, místopředsedkyně TOP 09 Heleny Langšádlové. Komentář připojí politolog Petr Just.

 • Sarkozy u výslechu

  15:52 do playlistu

  Sarkozy u výslechu
  Kauzy z minulosti dohánějí francouzského exprezidenta Nicolase Sarkozyho. Od rána ho vyslýchá policie kvůli podezření, že ovlivňoval vyšetřování případu, ve kterém sám hrál hlavní roli. Sarkozyho zadržení přišlo právě ve chvíli, kdy se čím dál častěji mluví o jeho návratu do vysoké politiky. S detaily se z Paříže přihlásí zpravodaj Petr Zavadil.

 • Telegraficky
 • Nový šéf Národní galerie

  25:21 do playlistu

  Nový šéf Národní galerie
  V čele Národní galerie je ode dneška historik umění Jiří Fajt. Už před rokem ho jmenovala tehdejší ministryně Alena Hanáková, pozdější šéfové resortu ale jeho nástup odkládali. Jakým bude Jiří Fajt ředitelem? A co bude muset řešit nejdřív? Probereme s ministrem kultury Danielem Hermanem /KDU-ČSL/.

 • Izrael pátrá po vrazích

  41:11 do playlistu

  Izrael pátrá po vrazích
  Izrael pohřbil tři chlapce, po kterých armáda pátrala téměř tři týdny – jejich těla našla včera večer. Podle vyšetřování je teroristi zavraždili hned po únosu. Jen v noci podniklo izraelské letectvo několik odvetných úderů. Do Izraele se spojíme s blízkovýchodním zpravodajem Jakubem Szántó.

 • Telegraficky
 • Problémy bulharských bank

  48:36 do playlistu

  Problémy bulharských bank
  Bulhaři ve velkém vybírají své úspory. Reagují tak na falešné varovné e-maily a SMS o špatném stavu tamních bank. První obětí se už minulý týden stala Corporate Commercial Bank, která musela kvůli vybírání vkladů zavřít. Kdo stojí za poplašnými zprávami? A jak mohly podobným způsobem destabilizovat celý systém? Probereme s analytikem České spořitelny Janem Jedličkou.

 • Národní park Krka

Přehrát vše