iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2813
zhlédnutí

Události, komentáře

Fiskální pakt — Ruský Krym — Boj proti násilí na stadionech — Detektiv Down

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Fiskální pakt

  0:08 do playlistu

  Fiskální pakt
  Česko přistoupí k fiskálnímu paktu Evropské unie – rozhodla vláda. Země se tím zaváže k dodržování rozpočtové kázně a do legislativy bude muset zavést nová pravidla. Řídilo by se jimi až po přijetí eura. Smlouva teď míří do sněmovny. Získá v Parlamentu ústavní většinu? Proč se má Česko k fiskálnímu paktu připojovat? A jak to bude s přijetím eura? Hostem bude ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek /ČSSD/ a předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

 • Malajci prohlásili ztracený boeing za zřícený do oceánu
 • Telegraficky
 • Ruský Krym

  21:13 do playlistu

  Ruský Krym
  Ukrajina nařídila svým vojákům stáhnout se z Krymu. Rozkaz přišel poté, co ruské jednotky ovládly jedno z posledních ukrajinských zařízení – námořní základnu ve Feodosii. Kromě ukrajinské hřivny se na Krymu ode dneška platí i ruským rublem. Téma pro ukrajinistu Ústavu pro studium totalitních režimů David Svobodu. Na výsledky dnešního jednání Bezpečnostní rady státu se zeptáme ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka /ČSSD/.

 • Boj proti násilí na stadionech

  34:45 do playlistu

  Boj proti násilí na stadionech
  Návrat policie na stadiony i registrace fanoušků. Předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta a ministr školství Marcel Chládek plánují ostřejší postup proti fotbalovým chuligánům. Reagují tak na víkendové incidenty při utkání mezi Baníkem Ostrava a Spartou. Jak konkrétně bojovat s násilím na stadionech? Probereme s bezpečnostním manažerem FAČR Martinem Syneckým a šéfredaktorem Hattricku Pavlem Procházkou.

 • Telegraficky
 • Detektiv Down

  48:27 do playlistu

  Detektiv Down
  Na Febiofestu má premiéru nový film Bårda Breinena, autora kultovního Kurzu negativního myšlení. Představuje postavu netypického detektiva trpícího Downovým syndromem. A natáčel se v Česku. Hostem bude Tomáš Hečko ze Společnosti rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem.

Přehrát vše