iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 12. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3187
zhlédnutí

Události, komentáře

Sestavování vlády — Pokuta za inzerát — Magorův noční zpěv

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sestavování vlády

  0:08 do playlistu

  Sestavování vlády
  Prezident Miloš Zeman možná odmítne některé kandidáty do vlády, které mu Bohuslav Sobotka navrhne. Připustil to v rozhovoru pro ČTK. Zároveň prohlásil, že v případě referenda v ČSSD jmenuje Sobotku premiérem nejdřív v lednu. Ten ho už počtvrté informoval o tom, jak pokračuje sestavování koalice. Má prezident právo odmítnout některé kandidáty do vlády? Kdy se strany možné koalice dohodnou na zásadních daňových otázkách? A jak reálná je teď hrozba rozpočtového provizoria? Hostem bude poslanec, místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek, místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka, poslanec ANO Jan Volný a šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

 • Novoroční projev končí, Zeman pronese vánoční poselství
 • Telegraficky
 • Pokuta za inzerát

  42:11 do playlistu

  Pokuta za inzerát
  Pokutu ve výši 850 tisíc korun musí zaplatit advokát Vladimír Zavadil za inzerát proti Karlu Schwarzenbergovi. Při prezidentské volbě zveřejnil v deníku Blesk výzvu, aby ho lidé nevolili. Podle kárného senátu to bylo neetické. Rozhodnutí zatím není pravomocné. Etiku volebních kampaní probereme s politoložkou Evou Lebedovou.

 • Telegraficky
 • Magorův noční zpěv

  48:54 do playlistu

  Magorův noční zpěv
  Vychází sbírka z pozůstalosti duchovního vůdce českého undergroundu – básníka Ivana Martina Jirouse. Tvoří ji nevážné, příležitostné a hospodské texty - většina z nich zatím nikde nevyšla. Víc řekne znalec Jirousova díla Martin Machovec, který celou sbírku sestavil.

Přehrát vše

Související