iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 11. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3790
zhlédnutí

Události, komentáře

Jednání o koalici — Vražda Romana Housky — Kauza Krejčíř — Návrat Monty Python

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání o koalici

  0:09 do playlistu

  Jednání o koalici
  Posun ve vyjednávání o budoucí vládě hlásí zástupci ČSSD a hnutí ANO. Expertní tým navrhuje zmrazení daní na dva roky nebo plošné škrty v rozpočtech jednotlivých ministerstev. Daňové otázky jsou ale podle hlavních představitelů sociálních demokratů zatím stále otevřené. Definitivně rozhodne až vedení obou stran. Dokážou možní koaliční partneři najít kompromis? A proč se expertní týmy zatím schází bez lidovců? Hostem bude předseda poslaneckého klubu ČSSD Roman Sklenák, poslanec Martin Stropnický /ANO/ a místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka.

 • Vražda Romana Housky

  27:58 do playlistu

  Vražda Romana Housky
  V Chomutově byl zastřelen vlivný člen ČSSD Roman Houska, partner bývalé ústecké hejtmanky Jany Vaňhové. Motiv činu je nejasný a policie uvalila na případ informační embargo. Houska měl kontroverzní pověst a mluvilo se o něm jako o člověku s významným politickým vlivem. Jak byl Roman Houska vnímán uvnitř strany? A nepodcenili sociální demokraté situaci v ústecké ČSSD? Zeptáme se předsedy poslaneckého klubu ČSSD Romana Sklenáka. Analýzu připojí Karel Vrána z Reportérů ČT.

 • Telegraficky
 • Kauza Krejčíř

  41:32 do playlistu

  Kauza Krejčíř
  Jihoafrický soud odložil projednávání žádosti spolupracovníka Radovana Krejčíře Ivana Savova o propuštění na kauci. Zabývat se jí bude až v pátek. Bulharský obchodník Savov čelí obvinění z podvodu. Podle jihoafrického daňového úřadu řídil Krejčířovu směnárnu, před kterou minulý týden nálož zabila dva lidi. Do Johannesburgu se spojíme se reportérem Jiřím Hynkem.

 • Telegraficky
 • Návrat Monty Python

  48:49 do playlistu

  Návrat Monty Python
  Legendární britská skupina Monty Python vytvoří po třiceti letech novou show. Průkopníci absurdní komedie se dali dohromady v roce 1969 a proslavili se díky seriálu BBC Monty Python's Flying Cirkus. Probereme s překladatelem, publicistou časopisu Instinkt Janem Čápem.

Přehrát vše

Související