iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 9. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
3851
zhlédnutí

Události, komentáře

Ohrožený občanský zákoník? — Korupční fotbal? — Jednání o Sýrii — Jan Malý: Torzo

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ohrožený občanský zákoník?

  0:38 do playlistu

  Ohrožený občanský zákoník?
  Senátoři odmítli doprovodné daňové zákony, bez kterých nemůže od 1. ledna fungovat občanský zákoník. Návrh obsahoval sporné daňové osvobození dividend a zvýhodnění investičních fondů. Předloha tím končí, protože se už nemůže vrátit do rozpuštěné Poslanecké sněmovny. Co to bude znamenat v praxi? Jaké problémy přinese zamítnutí normy při uplatňování nového občanského zákoníku? Téma pro 1. místopředsedu senátorského klubu Miloše Vystrčila /ODS/, místopředsedu senátorského klubu, stínového ministra spravedlnosti Jiřího Dienstbiera /ČSSD/ a daňového poradce Jiřího Nesrovnala.

 • Volební kampaně
 • Telegarficky
 • Korupční fotbal?

  29:29 do playlistu

  Korupční fotbal?
  Vyšetřovatelé obvinili 12 bývalých i současných hráčů z ovlivňování zápasů. K nim odpoledne přibylo i sedm obviněných na Slovensku. Právě odtamtud měli pocházet hlavní organizátoři podvodů, kteří byli napojení na asijské sázkové kanceláře. Kam až sahá údajná korupce v českém fotbale? Přibudou další obvinění? A jak se k skandálu staví Fotbalová asociace ČR? Hostem bude bezpečnostní manažer Fotbalové asociace ČR Martin Synecký.

 • Jednání o Sýrii

  39:12 do playlistu

  Jednání o Sýrii
  O plánu na převedení syrského chemického arzenálu pod mezinárodní kontrolu se v Ženevě radí americký ministr zahraničí John Kerry a jeho ruský protějšek Sergej Lavrov. Spojené státy už Damašek vyzvaly, aby urychleně předložil seznam veškerých chemických zbraní. Nakolik se plány Washingtonu a Moskvy protínají? A co se dá od jednání čekat? Do Ženevy se spojíme se zpravodajem ČT Petrem Zavadilem.

 • Telegraficky
 • Jan Malý: Torzo

  48:03 do playlistu

  Jan Malý: Torzo
  Fotograf Jan Malý má po 33 letech vlastní výstavu. Retrospektiva v Galerii Leica je komponovaná z dvanácti cyklů a shrnuje celou jeho dosavadní práci. Víc řekne fotograf Jaroslav Bárta.

Přehrát vše

Související