iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 6. 2013
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
5558
zhlédnutí

Události, komentáře

Skládání Rusnokovy vlády — Změna Ústavy? — Babišova Mafra

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Skládání Rusnokovy vlády

  0:36 do playlistu

  Skládání Rusnokovy vlády
  Do vlády Jiřího Rusnoka přibývají další jména. Ministrem zemědělství by se měl stát dosavadní šéf Potravinářské komory Miroslav Toman. Nabídku vést zdravotnictví dostal náměstek motolské nemocnice Martin Holcát. A Marie Benešová míří na ministerstvo spravedlnosti. To se ale nelíbí sociálním demokratům, kteří ji vyzývají k odchodu ze strany. Měla by Marie Benešová opustit ČSSD? A proč přijala Rusnokovu nabídku? Hostem bude kandidátka na ministryni spravedlnosti Marie Benešová /ČSSD/ a senátor Jiří Dienstbier /ČSSD/.

 • Změna Ústavy?

  21:56 do playlistu

  Změna Ústavy?
  Od chvíle, kdy prezident Miloš Zeman jmenoval Jiřího Rusnoka premiérem, se stále častěji ozývají hlasy, které volají po zpřesnění ústavy. Je vhodné ústavu měnit kvůli současné politické krizi? A jak konkrétně? Téma pro předsedu poslaneckého klubu ODS Marka Bendu, poslance Stanislava Polčáka /TOP 09/, senátora Jiřího Dienstbiera /ČSSD/ a ústavního právníka Jana Kudrnu.

 • Soud s Rathem
 • Telegraficky
 • Babišova Mafra

  41:56 do playlistu

  Babišova Mafra
  Nový vlastník mediální skupiny Mafra Andrej Babiš nechce být členem žádného jejího řídícího orgánu. Vystupovat bude pouze jako investor – novináři si prý můžou psát, co chtějí. Druhý nejbohatší Čech taky odmítl, že by si chtěl přes média naklonit veřejnost. Je vhodné, aby člověk, který se chystá kandidovat v parlamentních volbách, vlastnil jednu z nejvlivnějších mediálních skupin? Probereme se sociologem médií Jaromírem Volkem.

Přehrát vše