iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 1. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2883
zhlédnutí

Události, komentáře

Finále volební kampaně — Česko dusí smog — Ženy do první linie — Joseph Calleja v Praze

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Finále volební kampaně

  0:39 do playlistu

  Finále volební kampaně
  Prezidentská volba míří do finále. Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg mají před sebou poslední televizní duel – a za sebou mimořádně náročnou kampaň. Jaká byla? Hostem bude poradce volebního týmu Miloše Zemana Roman Lipták a hlavní manažer volební kampaně Karla Schwarzenberga Marek Vocel.

 • Telegraficky
 • Česko dusí smog

  20:02 do playlistu

  Česko dusí smog
  Česko znovu zahalil smog. Nejhorší situace je v Moravskoslezském kraji, kde jsou limity překročeny minimálně dvojnásobně. Smogová situace platí i ve Středočeském a Ústeckém kraji. Podle zástupkyně ombudsmana Jitky Seitlové stát v boji proti smogu selhává – málo jedná s polskou stranou a neinformuje o dopadech znečištěného ovzduší na lidské zdraví. Využívají úřady všech svých možností? Téma pro zástupkyni ombudsmana Jitku Seitlovou a ředitele odboru ochrany ovzduší Ministerstva životního prostředí Jana Kužela.

 • Ženy do první linie

  33:06 do playlistu

  Ženy do první linie
  Pentagon pošle do bojových misí více žen. Americký ministr obrany Leon Panetta se rozhodl zrušit zákaz z roku 1994, který bránil nasazování vojaček do akcí. Ženy by se tak například mohli dostat do speciálních jednotek. Jediné, co je bude napříště limitovat, tak budou fyzické testy. Na detaily se přímo do Washingtonu zeptáme zpravodaje Martina Řezníčka.

 • KLDR hrozí dalším jaderným testem
 • Byznys dnes
 • Joseph Calleja v Praze

  42:28 do playlistu

  Joseph Calleja v Praze
  Světoznámý tenorista Joseph Calleja vystoupí večer v pražském Obecním domě. Ve svých pětatřiceti letech se stal umělcem roku Britské hudební akademie a jeho nové album trhá rekordy. Jeho koncert zhodnotí operní publicistka Helena Havlíková.

Přehrát vše