iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 11. 2012
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
3747
zhlédnutí

Události, komentáře

Rošáda ve VZP — Volba prezidenta — Roboti v Praze

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rošáda ve VZP

  0:39 do playlistu

  Rošáda ve VZP
  Poměr sil ve Správní radě VZP se změnil a tak se mění i vedení pojišťovny. Křeslo ředitele od 1. prosince obsadí šéf odboru ekonomiky ministerstva zdravotnictví Zdeněk Kabátek. Správní radě bude předsedat ministrův náměstek Petr Nosek. Složení rady se totiž změnilo ve prospěch ministra zdravotnictví Leoše Hegera. Hned po volbě nového šéfa se ozvali opoziční radní pojišťovny. Zdeněk Kabátek totiž dosud žádné zdravotnické zařízení neřídil a navíc byl radou zvolen bez výběrového řízení. ČSSD mluví o mocenském pokusu koalice o ovládnutí největší zdravotní pojišťovny v zemi. Jsou obavy opozice oprávněné nebo je Zdeněk Kabátek mužem na správném místě? Může nové vedení vyvést VZP ze záporných čísel? Budeme se ptát ministra zdravotnictví Leoše Hegera /TOP 09/, předsedy sněmovního zdravotního výboru Borise Šťastného /ODS/ a místopředsedy senátního zdravotního výboru Jana Žaloudíka /nestr. za ČSSD/.

 • Telegraficky
 • Volba prezidenta

  32:02 do playlistu

  Volba prezidenta
  Jana Bobošíková vyzvala ministerstvo vnitra, aby opravilo, podle ní, zjevné chyby ve výpočtech při kontrole podpisů pod petičními archy. Neprošla totiž registrací rezortu, i když doručila 50 tisíc podpisů. V Interview ČT24 řekla, na 90 procent podá její strana žalobu proti způsobu, jakým ministerstvo vnitra odečetlo chybná jména z její petice. V Událostech, komentářích startujeme analýzy jednotlivých kandidátů. O Janě Bobošíkové budeme mluvit s komentátorem Hospodářských novin Petrem Honzejkem, politoložkou Vladimírou Dvořákovou a publicistou Milanem Žitným

 • Byznys dnes
 • Roboti v Praze

  48:23 do playlistu

  Roboti v Praze
  Do české Národní technické knihovny se sjíždějí fanoušci robotů. Začíná tam Týden robotiky. K vidění budou jednodušší stroje, třeba ty, které umí podat z ledničky vychlazené pivo. Ale i ty stroje, které umí odpovídat na otázky. Víc v reportáži.

Přehrát vše

Související