iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 10. 2012
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
3928
zhlédnutí

Události, komentáře

Sandy Frankenstorm — Rozdělená ODS — Wolfgang Wesener vystavuje v Praze

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sandy Frankenstorm

  0:34 do playlistu

  Sandy Frankenstorm
  Superbouře Sandy za sebou nechává zkázu v nejobydlenějších oblastech USA. Zemřelo nejméně 30 lidí. Dalších 8 milionů je bez elektřiny. Několik obcí bouře zcela zdevastovala. Obrovské škody způsobila v New Yorku, odtud je taky polovina obětí. Na Manhattan bouře poslala čtyřmetrové přívalové vlny. Voda zaplavila metro, tunely, hlavní silnice, elektrické systémy, které napájejí burzu na Wall Street. Prezident Barack Obama vyhlásil New York a ostrov Long Island za místo mimořádné pohromy. Svědectví přímo z místa přinese zpravodaj České televize Michal Kubal. Jak vlastně Sandy vznikla a kde bere takovou sílu? Odpoví meteorolog Jan Pavlík.

 • Telegraficky
 • Rozdělená ODS

  22:54 do playlistu

  Rozdělená ODS
  Napětí kolem daňového balíčku se znovu prodlužuje. ODS je pořád nejednotná ohledně jeho konečné podoby, a tak o něm dnes sněmovna vůbec nerozhodovala. Koaliční poslanci raději odhlasovali přerušení schůze na týden. To už bude po volebním kongresu ODS a bude tedy jasné, jakou podporu má mezi svými straníky premiér Petr Nečas. TOP 09 už avizovala, že pokud z kongresu vzejde nový předseda ODS, nemůže počítat s koaliční spoluprací s TOP 09. Slova o prodlužování agonie už zaznívají i od nejmenší vládní strany LIDEM. Jaká je vlastně situace uvnitř ODS? Přerůstají vnitrostranické neshody i do Kramářovy vily? Uklidní se vůbec po kongresu situace ve straně nebo je polorozpadlá, jak řekl místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek? Odpoví předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura

 • Operace Dominik
 • Byznys dnes
 • Wolfgang Wesener vystavuje v Praze

  43:00 do playlistu

  Wolfgang Wesener vystavuje v Praze
  Podle kritiků mají snímky tohoto fotografa nadčasovou kvalitu, jakou se může pochlubit jen několik málo skutečných mistrů. Proslul hlavně posledním snímkem Andyho Warhola zhruba měsíc před jeho smrtí. Jeho portréty slavných osobností si můžou ode dneška lidé prohlédnout v pražské Leica Gallery. Wolfgang Wesener přijal pozvání do dnešních Událostí, komentářů.

Přehrát vše

Související