iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 7. 2012
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2411
zhlédnutí

Události, komentáře

Co přinese energetická koncepce? — Loučení v Komedii — Čínský plavecký zázrak?

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Co přinese energetická koncepce?

  0:38 do playlistu

  Co přinese energetická koncepce?
  Víc jaderné energie, útlum uhelných elektráren a omezená státní podpora obnovitelných zdrojů. Tak má podle ministra průmyslu Martina Kuby /ODS/ vypadat česká energetika v příštích letech. Proč se vláda rozhodla posílit jadernou energii, od které např. v sousedním Německu ustupují? A proč dává ruce pryč od obnovitelných zdrojů? Jak se změny v energetickém mixu odrazí v konečné ceně pro odběratele? Diskutovat budou ministr průmyslu Martin Kuba /ODS/ a jeho stínový kolega Petr Kajnar /ČSSD/.

 • Boj s korupcí
 • Telegraficky
 • Loučení v Komedii

  22:35 do playlistu

  Loučení v Komedii
  Jeden z nejprogresivnějších českých divadelních souborů se definitivně loučí. Pražské komorní divadlo opouští scénu Divadla Komedie po deseti letech. Kvůli sporům se zřizovatelem, tedy pražským magistrátem, o finanční podporu. S jakými pocity se oceňovaný soubor loučí s publikem? A je grantová politika hlavního města nastavena správně? Nebo nahrává jen části divadelní obce? Debatovat budou umělecký šéf a režisér loučícího se souboru Dušan Pařízek a pražský radní pro kulturu Václav Novotný /TOP 09/.

 • Turné Mitta Romneyho
 • Byznys dnes
 • Čínský plavecký zázrak?

  39:13 do playlistu

  Čínský plavecký zázrak?
  Dopingový skandál kolem „zázračné“ čínské plavkyně se nekoná. Šestnáctiletá Jie Š´-wen, která doplavala polohový závod na 400 metrů ve světovém rekordu, vyvolala další debatu o lidských možnostech. V čem je čínská plavkyně výjimečná, že plave rychleji než nejlepší mužští plavci? A je stále možné překonávat světové rekordy bez dopingu? Rozebereme s předsedou Lékařské komise ČOV Jaroslavem Větvičkou a Borisem Neuwirtem, reprezentačním trenérem juniorských plavců.

Přehrát vše