iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 2. 2012
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
7869
zhlédnutí

Události, komentáře

Jak uspořit miliardy? — Patálie výletních lodí — Legendární Kuře v hodinkách

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak uspořit miliardy?

  0:38 do playlistu

  Jak uspořit miliardy?
  Zatímco vládní koalice hledá, jak ušetřit další miliardy korun, opoziční ČSSD jí za její plány chce vyslovit nedůvěru. Opozice ale nemá dostatek nutných hlasů, a tak se snaží apelovat i na vládní Věci veřejné. Ty sice nesouhlasí např. s možným zmrazením důchodů nebo sjednocením DPH, o návrzích ale chtějí s partnery jednat. Bylo by za určitých okolností možné, aby se poslanci Věcí veřejných postavili proti vládě? Má ČSSD nějaké náznaky? A na jakých opatřeních se může koaliční vyjednávání zadrhnout? Debatovat budou Zbyněk Stanjura /ODS/, Vít Bárta /VV/ a Lubomír Zaorálek /ČSSD/.

 • Telegraficky
 • Patálie výletních lodí

  27:43 do playlistu

  Patálie výletních lodí
  Sotva dozněl rozruch kolem potopené lodi Costa Concordia, bojuje s problémy další výletní loď Costa Allegra. Obě přitom patří stejné společnosti. Costa Allegra se po pondělním požáru nemůže pohybovat, k pevnině ji tak vleče rybářská loď. Jak náročná je záchrana? A jak časté jsou podobné havárie? Téma pro námořního kapitána Ctirada Pacáka.

 • Boj o vrchní zastupitelství
 • Byznys dnes
 • Legendární Kuře v hodinkách

  39:25 do playlistu

  Legendární Kuře v hodinkách
  Čtyřicet let uplynulo od vydání zlomové desky českého rocku. Skupina Flamengo se zpěvákem Vladimírem Mišíkem nahrála písně s texty básníka Josefa Kainara. Co deska znamenala pro českou hudební scénu? Rozebereme s publicistou Janem Rejžkem.

Přehrát vše

Související