iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 8. 2011
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
2186
zhlédnutí

Události, komentáře

Neusmiřitelná koalice? — Smlouvami proti zlobení? — Benátky po osmašedesáté

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Neusmiřitelná koalice?

  0:36 do playlistu

  Neusmiřitelná koalice?
  Neuplynul víc než den a koalicí už zase zmítá další spor. TOP 09 se razantně postavila proti vzniku funkce státního tajemníka pro EU, který dnes schválila vláda. Celou věc chce dokonce řešit smírčím řízením. Co má mít státní tajemník na starosti? Nepřebere kompetence ministerstvu zahraničí, jak se obává TOP 09? A máme si zvykat, že koalice nedokáže fungovat jinak, než ve stavu permanentní krize? Debatovat budou poslanci, členové Výboru pro evropské záležitosti Marek Benda /ODS/ a Jaroslav Lobkowicz /TOP 09/. A přijde také Vojtěch Belling, který byl na místo státního tajemníka vybrán.

 • Smlouvami proti zlobení?

  28:37 do playlistu

  Smlouvami proti zlobení?
  S novým školním rokem přicházejí i nové nápady. Na necelé čtyřicítce základních škol se začnou testovat smlouvy s rodiči problémových dětí. Jak budou smlouvy vypadat? A mohou smlouvy zlepšit spolupráci s rodiči, kteří k ní dosud nebyli ochotní? Za autory projektu přijde dětský psycholog Václav Mertin, zkušenosti z praxe dodá ředitelka základní školy z Prahy 4 Marie Zimová, která podobné smlouvy zavedla už dřív.

 • Benátky po osmašedesáté

  42:35 do playlistu

  Benátky po osmašedesáté
  Po roce v italských Benátkách začal další ročník mezinárodního filmového festivalu. V nesoutěžní sekci se objeví i český snímek Alois Nebel. Co festival nabídne a jaká je na místě atmosféra? Zeptáme se do Benátek kolegyně Lucie Klímové.

Přehrát vše

Související