iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 1. 2011
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

35 hlasů
5587
zhlédnutí

Události, komentáře

Reforma zdravotnictví — Koaliční hašteření — Metropole bez koncepce?

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Reforma zdravotnictví

  0:37 do playlistu

  Reforma zdravotnictví
  Avizovaná reforma zdravotnictví Nečasovy vlády startuje. Ministr zdravotnictví Leoš Heger /TOP 09/ představil její harmonogram. Reforma staví na čtyřech pilířích a přinese mimo jiné i změny v poplatcích nebo definování tzv. zdravotnických standardů. Jaké změny na pacienty čekají? A přinese jim reforma kvalitnější, nebo jen dražší péči? Debatovat budou ministr Leoš Heger /TOP 09/, David Rath /ČSSD/, stínový ministr zdravotnictví, a Milan Kubek, prezident České lékařské komory.

 • Koaliční hašteření

  31:24 do playlistu

  Koaliční hašteření
  Politické hašteření pokračuje. Středeční vyjádření premiéra Petra Nečase v Událostech, komentářích /ODS/ vyvolalo nové reakce koaličních partnerů i opozice. ČSSD se podle Bohuslava Sobotky nebude podílet na komisi Radka Johna, která má vybrat nového šéfa policie a kterou premiér označil za paskvil. John ale chce, aby komise pokračovala v práci. Budou se slovní přestřelky dál stupňovat? A co vypovídají o koalici? Do studia přijdou komentátoři Erik Tabery z Respektu a Alexandr Mitrofanov z Práva.

 • Metropole bez koncepce?

  39:05 do playlistu

  Metropole bez koncepce?
  Praha se rozvíjí nekoncepčně a pod vlivem klientelistických skupin. To tvrdí členové iniciativy Za novou Prahu. Mezi nimi i uznávaní architekti a urbanisti. Chtějí vyprovokovat širokou debatu o další výstavbě metropole. Rozvíjí se Praha jen nahodile? A jen ve prospěch politiků a byznysu, nikoli občanů? Diskutovat budou dva architekti, signatář iniciativy Adam Gebrian a Josef Pleskot, který s tvrzeními nové iniciativy nesouhlasí.

Přehrát vše

Související