iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 5. 2014
09:30 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1669
zhlédnutí

Chcete mě?

Animals Police CZ — Pozorování ptáků v Izraeli — Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít — Nabídka psů z Řepnice

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Animals Police CZ

  0:54 do playlistu

  Animals Police CZ
  Animals Police CZ je nezisková organizace, která vznikla zhruba před rokem. Jejím cílem je pomáhat zvířatům týraným, opuštěným i ztraceným. Jednou ze stěžejních činností, kterými se tato společnost zabývá, je také řešení případů zvířat žijících v nevyhovujících podmínkách, zjišťování skutečné situace a případně hledání nových domovů. Pomoc není zaměřena konkrétně na žádný konkrétní druh, rozhodující je, zda zvíře potřebuje pomoc. S televizní kamerou se rozjedeme za jednou ze členek Animals Police CZ, abychom se blíže seznámili nejen s činností rok staré organizace, ale také s konkrétními případy zvířat, která se podařilo zachránit či umístit do náhradní péče. Navštívíme také náhradní majitelku jednoho z pejsků, který se dočkal nového a hlavně kvalitního domova. V reportáži se kromě jiného dozvíte i to, že se na tuto organizaci může obrátit každý, kdo má podezření na týrání nebo špatné zacházení se zvířaty. Členové Animals Police CZ situaci prověří přímo na místě a v případě potřeby podniknou kroky vedoucí k nápravě. Zaujala vás tato nezisková organizace? Chtěli byste také pomoci? Staňte se dočaskářem nebo rovnou členem Animals Police CZ.

 • Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít

  7:25 do playlistu

  Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít
  V dalším díle našeho miniseriálu zjistíme něco o ochraně užovky podplamaté.

 • Listárna
 • Pozorování ptáků v Izraeli

  12:48 do playlistu

  Pozorování ptáků v Izraeli
  Izrael je země pro ornitology velmi zajímavá. Již několikátým rokem se tam za pozorováním nejrůznějších druhů ptáků vydává Lukáš Viktora z České společnosti ornitologické. I letošní „výlet“ do Izraele byl zážitkem.

 • Nabídka psů z Řepnice

  19:03 do playlistu

  Nabídka psů z Řepnice
  Útulek Psí domov Řepnice č. 30, u Litoměřic telefon: 602 893 442, 416 746 104 číslo účtu: 174136370/0300 www.psidomov.cz

 • Nový občanský zákoník a útulky
 • Soutěž
 • Pozvánka

Přehrát vše

Související