iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 3. 2011
10:35 na ČT2

1 2 3 4 5

28 hlasů
2216
zhlédnutí

Chcete mě?

Devět životů — Venčení je důležité — Nabídka koček

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Devět životů

  0:32 do playlistu

  Devět životů
  Další občanské sdružení, které se divákům chystáme představit, nese název Devět životů. Schopnost přežít téměř vše je kočkám touto nesmyslnou pověrou připisována odnepaměti. A mnoho krutých experimentů trapičů zvířat dokázalo, že to není pravda. Sdružení devět životů pracuje v režimu domácích depozit a velká pozornost je věnována pozvolnému ochočování depozitních koček, které si zvykají na lidskou společnost. Zájemci tak mohou převzít od sdružení svoji novou kočku domácí veterinárně ošetřenou, většinou vykastrovanou a téměř na míru – podle povahy, temperamentu a sklonů přesně do prostředí, kde bude v budoucnu žít. K činnosti Občanského sdružení Devět životů patří i felinoterapie – tedy terapie kočkou. Se svými terapeutickými zvířaty zajíždějí členky sdružení do domovů pro seniory a lidi s kombinovaným postižením.

 • Miniseriál: Venčení je důležité

  5:51 do playlistu

  Miniseriál: Venčení je důležité
  V pokračování našeho miniseriálu se budeme zabývat venčením a procházkami mimo objekt.

 • Nabídka koček

  8:51 do playlistu

  Nabídka koček
  Nabídku tentokrát obstaralo občanské sdružení Devět životů. Kočky Občanského sdružení Devět životů Zvoleněves u Slaného Telefon: 733 550 296 Číslo účtu: 280 006 0940/2010

 • Naše pozvánka

  12:10 do playlistu

  Naše pozvánka
  Nadace na ochranu zvířat vás zve na Veletrh pro zvířata. Bude probíhat ve dnech od 31. března do 3. dubna v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech. Veletrh je zaměřen na chov domácích zvířat a novinky v oblasti krmiv, veterinárních přípravků a chovatelských potřeb. Nadace zde návštěvníky seznámí s řadou vlastních projektů a představí se zde i některé z útulků pro opuštěná zvířata. Je připravena i projekce filmů s tématikou ochrany zvířat. Nadace na ochranu zvířat se dále obrací na veřejnost s prosbou o podporu kampaně na pomoc týraným zvířatům. Oběťmi domácího násilí totiž nejsou jen lidé, ale velmi často také zvířata. Více informací najdete na webových stránkách Nadace.

Přehrát vše

Související