iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 10. 2010
17:40 na ČT2

1 2 3 4 5

55 hlasů
1915
zhlédnutí

Chcete mě?

Jak se chovat k ježkům — Maloočka lovecká — Nový útulek pro zvířata

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak se chovat k ježkům

  0:42 do playlistu

  Jak se chovat k ježkům
  Jako každoročně na podzim, tak i letos si připomeneme, jak se chovat k ježkům v tomto období, co s podzimními mláďaty – jestli je zachraňovat nebo nechat v přírodě, jak poznáme ježka, který pomoc skutečně potřebuje, a jak o tyto ježoury správně pečovat. Zkrátka co dělat pro to, aby pomoc byla skutečnou pomocí a ne jen dobře míněným činem, který spíše ublíží. Rozhovor a cenné rady na téma ježci nám poskytne Věra Aladzasová-Přibylová ze záchranné stanice pro volně žijící živočichy v pražských Jinonicích.

 • Seriál o zvířatech ze zoo: maloočka lovecká
 • Nabídka z útulku Tibet v Bučovicích

  5:47 do playlistu

  Nabídka z útulku Tibet v Bučovicích
  Útulek Tibet Marefy 44 – Bučovice telefon: 608 818 627 nebo 777 612 741 číslo účtu: 216 613 025 / 0300 http://www.utulektibet.cz/

 • Nový útulek pro zvířata

  9:41 do playlistu

  Nový útulek pro zvířata
  Vznik nového útulku pro zvířata v nouzi je vždycky velkou událostí. Velmi rádi jsme proto přijali pozvání zúčastnit se slavnostního otevření. A vám, divákům, umožníme prostřednictvím kamery být také při tom. Útulek pro zvířata na Rokycansku až dosud chyběl. Obce jsou však ze zákona povinné postarat se o toulavá, ztracená zvířata. A tak se dohodlo 23 obcí, které umisťování pejsků do té doby řešily dohodami s okolními útulky, a začalo se stavět. 5. září byl otevřen Útulek pro psy v Němčovicích – odchytové zařízení Mikroregionu Radnicko. Tento projekt byl finančně podpořen Plzeňským krajem.

Přehrát vše

Související