iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 5. 2017
19:25 na ČT1

1 2 3 4 5

14 hlasů
44724
zhlédnutí

Kouzelné bylinky

Med, zlato z přírody

Bylinkový čaj s medem. Jeden z nejstarších přírodních léků, které lidstvo zná. Lidé už dávno vypozorovali, že tohle tekuté zlato má antibakteriální účinky.

25 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Joe 8.5.2017 8:14 (!) reagovat 8 + - 19

Jaké zlato z přírody?

Jaké zlato z přírody?? Prosím, uvádějte přesné definice. Med není z přírody. Ale ze včely. Takto by si naše děti mohly myslet, že někde vyrostl. Nelžeme si prosím. Včely ho vyrábí pro svoje potomstvo. A když jim ho člověk bere, ony se snaží ho doplňovat a upracují se k smrti.

pepa 8.5.2017 23:55 (!) reagovat 12 + - 1

Vesmír

Tak včely nejsou součástí přírody....hmm asi jsou z Marsu. To by česká televize rozhodně měla dětem říci.

Anička 9.5.2017 9:51 (!) reagovat 15 + - 1

Med

Dobrý den, jen na doplnění. Včely se neupracují k smrti, tím, že jim med sebereme a ony pak nemají co jíst. U včel to tak bohužel chodí, že některé umřou a narodí se mladušky. Matička má pak okolo sebo silné včelstvo, které je schopné se postarat, tak to prostě chodí. Dobrý včelař své včelky včas začne zakrmovat, jajko náhradu za jejich med a dobře se o ně stará, takže se opravdu nemají zle:) a když u ž chcete dětem něco říct, co je vzít přímo k nějakému včelaři a ukázat jim to, jak to chodí? ale to už se moc lidem nechce, ale pusa jim jede. Mějte se hezky

Mája 9.5.2017 12:57 (!) reagovat 12 + - 1

Joe se asi pokusil o vtip. Blbě.