iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 10. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1487
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vždy o krok napřed

  1:14 do playlistu

  Vždy o krok napřed
  Bohatý program začne ve dvě odpoledne městskou hrou, ke které budete potřebovat svůj chytrý telefon a své chytré hlavičky. Nenechte si ujít spoustu zajímavých výstav a divadelních představení. Na Velkém náměstí se chystá ještě historický program a v centru Písku taky průběžně během odpoledne uvidíte tzv. živé obrazy připomínající právě události z roku 1918.

 • 6. závod dětské ligy Táborska

  2:12 do playlistu

  6. závod dětské ligy Táborska
  V Sezimově Ústí se poběží orientační závod Dětské ligy Táborska. Na výběr jsou tři trasy a ta nejjednodušší bude značena barevnými fáborky. Takže určitě trefíte. A v cíli dostane každý dětský účastník diplom!

 • Den lesní techniky

  2:44 do playlistu

  Den lesní techniky
  Lesníci vám ukážou, jak se starat o stromy; myslivci zase, jak o zvířátka; řezbáři a kováři se pochlubí svým řemeslem a doslova psí kusy předvedou lovečtí psi. Pro děti jsou připravené soutěže a hry.

 • Geologicko-paleontologická expozice Barrandien

  3:26 do playlistu

  Geologicko-paleontologická expozice Barrandien
  Barrandien zní jako nějaká pohádková země, ale skrývá se v ní například Český kras. V muzeu v Berouně uvidíte přehlídku minerálů, sedimentů a dalších nálezů ze starších prvohor.

 • 6. ročník závodu Cyklokros

  6:48 do playlistu

  6. ročník závodu Cyklokros
  Je tady další ročník velké ceny města Veselí nad Lužnicí v cyklokrosu. Soutěžit můžou úplně všichni – od čtyřletých na odrážedlech, přes žáky základních škol – pozor tam se hraje o horské kolo! – až po dospěláky. A během celého dne budou s dětmi procvičovat policisté pravidla bezpečného silničního provozu.

 • Sokolí stopou

  8:01 do playlistu

  Sokolí stopou
  Tělocvičná jednota Sokol pořádá dnes v Uherském Hradišti dopoledne plné her, luštění šifer a křížovek. Navíc organizátoři opatří i fotokoutek, sledovat se bude krátký film a na závěr nesmí chybět sladká tečka.

 • Netopýři v Kladně

  9:03 do playlistu

  Netopýři v Kladně
  Výstava České společnosti pro ochranu netopýrů ukáže rozmanitost netopýřích druhů vyskytujících se v České republice. K vidění budou komentované fotografie od specialistů na netopýry, výzkumné pomůcky či umělé netopýří budky.

 • Výstava pro všechny smysly

  11:54 do playlistu

  Výstava pro všechny smysly
  Trojská botanická zahrada zve na 22. ročník výstavy pro všechny smysly, při které se nejenom kouká, ale taky hmatá, čichá a možná i ochutnává. Tentokrát se věnuje vztahům v přírodě. Navštívit ji mohou i nevidomí, ale zajímavá bude pro každého, kdo rád poznává svět kolem sebe trochu jinak.

 • Lázeňský festival jablek

  12:46 do playlistu

  Lázeňský festival jablek
  Na jarmarku výrobců a řemeslníků můžete vyzkoušet tvůrčí dílny a soutěže, poslechnete si hudební vystoupení a nevynechejte ani ochutnávky pokrmů z jablek! Své štrůdlíčky mohou soutěžící nosit k registraci na kolonádu Maxima Gorkého mezi 8. a 9. ráno.

 • Chvála sběratelství

  13:31 do playlistu

  Chvála sběratelství
  Výstava představuje fenomén sběratelství. Čeká vás sbírka kuriozit a předmětů, které jsou ve sbírkách 200 let. Poznáte vášnivé sběratele, díky kterým se dochovalo spoustu zajímavostí z oblasti historie, umění i přírody.

 • Hvězdárna dětem

  16:25 do playlistu

  Hvězdárna dětem
  V kladenském kině Sokol se bude promítat oblíbený pořad Hvězdárna dětem. Krásné pohádkové příběhy se přímo vážou na vesmírný prostor kolem nás a připomínají třeba i to, že hvězdy odedávna patřily taky mořeplavcům.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související